Česká topmodelka 90. let Eva Herzigová (43) si momentálně probíhající Fashion Week v Paříži užívá plnými doušky. Tím máme na mysli, že obráží jeden večírek za druhým. To, že už na mole nefiguruje jako jedna z hlavních hvězd, už je v podstatě jedno. Eva se již jednou stala v modelingu legendou a to už jí nikdo nikdy nevezme.

Zatímco v sobotu se bavila na galavečeři značky Chopard společně s bývalou kolegyní z branže a i bývalou první dámou Francie Carlou Bruni, vypadala naprosto úžasně. To se o Carle Bruni říct moc nedá. Připomíná totiž místo krásné ženy vyhlazenou voskovou figurínu.

V pondělí Eva vyrazila opět na velký mejdan. Tentokrát to bylo na maškarní bál, který pořádal módní dům značky Christian Dior. Na tomto večírku se Eva tiskla k největším hvězdám současného modelingu, a to k Belle Hadid (20) a Kendall Jenner (21). A právě zmiňovaná Bella byla ze všech modelek nejprovokativnější. Měla na sobě průsvitné šaty stříbrné barvy, díky kterým zastínila úplně všechny včetně naší krajanky Evy.