Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Eva Green a Tim Burton jsou spolu na place i v posteli

Zdroj: Profimedia
MANŽELSTVÍ
Překrásná francouzská herečka Eva Green je talentovaná, sexy a o dvaadvacet let mladší než její partner, hollywoodský režisér Tim Burton. Přesto to vypadá, že ve vztahu má hlavní slovo on a jeho osvědčený vztahový recept.

Ačkoli se Eva Green už novinářům se svou láskou k režisérovi Timu Burtonovi svěřila, na téma jejich vztahu stále mlží: "Ano, miluji ho, ale vůbec netuším, jestli se tím v mém životě něco změní," říkala modrooká tmavovlasá kráska, jejíž matkou je slavná francouzská herečka Marléne Jober, vloni v květnu.

Hnízdečko lásky za 11 milionů liber

Potom ovšem slavný hollywoodský režisér koupil v Londýně, což je kromě Paříže Evin druhý domov, sídlo za 11 milionů liber a začal ho přestavovat. Spekuluje se o tom, že to dělá proto, aby mohl s Evou žít tak, jak se mu to už částečně osvědčilo s bývalou partnerkou, herečkou Helenou Bonham Carter Každý měl během 13 let vztahu pro sebe svou část domu, jen několik prostor bylo společných.

Nahota není problém

Eva Green tvrdí, že se zamilovává do všeho, co dělá. A že se s tím nemaže. Netočí sice moc, ale když už se postaví před kameru, stojí to většinou za to. Jednou je extrasexy Bond Girl, příště jeruzalémská princezna nebo vražedná lesbická učitelka. Hned v prvním filmu jménem Snílci se ukázala v rouše Evině. A obzvlášť ráda má temné a hororové role, jako například čarodějku z Temných stínů, skvělá byla i v hororovém seriálu Penny Dreadful.

Před kamerou i v posteli

Vloni se svůdná Eva Green ale rozhodla temné role opustit a zahrála si v dalším filmu filmového vizionáře Tima Burtona, remaku Disneyho Dumba „Dumbo je úžasný, plný kouzel, poezie, je legrační i smutný,“ říká Eva, která vystřídala Helenu Bonham Carter i jako dvorní herečka Tima Burtona.

Související články

Další články