Eva Feuereislová se vůbec nestydí za to, že chce být zkrátka slavná, a k tomu si dopomáhá různými úpravami těla. Před mnoha lety jsme ji mohli vidět v SuperStar, kde se poprvé pořádně zviditelnila.

To jí ale bylo málo, tak se rozhodla, že své štěstí zkusí ve čtvrté řadě VyVolených. Odtamtud si ji pamatujeme už všichni. Když se podíváte, jak vypadala tehdy a nyní, tak musíte uznat, že prošla opravdu velkou proměnou. Jestli k horšímu nebo lepšímu, to už záleží na každého vkusu.

Eva má v současné době udělaná prsa, ta si ze svých oušek, jak sama říká, nechala zvětšit na velikost pět. Dále si nechala upravit nos a zvětšit rty. Drobné úpravy zevnějšku také nejsou výjimkou. Permanentně upravené obočí, pravidelné prodlužování vlasů v salonu Magic Hair a další různé drobnosti, které podstupuje na klinice.

Jak se ale zdá, tak Eva chce zajít ještě mnohem dál. „Řekla bych, že vršek mám vytuněný už dost. Nyní bych se chtěla zaměřit na spodek,“ říká Eva s tím, že s plastickými operacemi se nyní přesune na dolní část svého těla.

„Budou dvě operace, které budou na dolní části těla, ale prozatím více neprozradím,“ tvrdí Eva a někteří se začínají bát, aby ze sebe neudělala transku, protože tahle dračice je schopná úplně všeho.

Jaké šílené plastiky dolní části těla Eva podstoupí, to se už zanedlouho dozvíte na eXtra.cz.