Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Eva Feuereislová ze sebe snad nakonec udělá transku: Nepochopíte, k jakým zákrokům se chystá! VIDEO

+ dalších 21 fotografií
Reality show hvězdička Eva Feuereislová (28) je v Česku známá také jako plastiková královna. Na rozdíl od některých ostatních rádoby celebrit se za své plastiky nestydí a hrdě je prezentuje. Víte vůbec, kolik má tahle silikonová blondýna dohromady plastik? Skoncovat s nimi rozhodně nehodlá a pomalu to vypadá, že ze sebe nechá udělat dobrovolně transku. Co chystá tentokrát?

Eva Feuereislová se vůbec nestydí za to, že chce být zkrátka slavná, a k tomu si dopomáhá různými úpravami těla. Před mnoha lety jsme ji mohli vidět v SuperStar, kde se poprvé pořádně zviditelnila.

To jí ale bylo málo, tak se rozhodla, že své štěstí zkusí ve čtvrté řadě VyVolených. Odtamtud si ji pamatujeme už všichni. Když se podíváte, jak vypadala tehdy a nyní, tak musíte uznat, že prošla opravdu velkou proměnou. Jestli k horšímu nebo lepšímu, to už záleží na každého vkusu.

Eva má v současné době udělaná prsa, ta si ze svých oušek, jak sama říká, nechala zvětšit na velikost pět. Dále si nechala upravit nos a zvětšit rty. Drobné úpravy zevnějšku také nejsou výjimkou. Permanentně upravené obočí, pravidelné prodlužování vlasů v salonu Magic Hair a další různé drobnosti, které podstupuje na klinice.

Jak se ale zdá, tak Eva chce zajít ještě mnohem dál. „Řekla bych, že vršek mám vytuněný už dost. Nyní bych se chtěla zaměřit na spodek,“ říká Eva s tím, že s plastickými operacemi se nyní přesune na dolní část svého těla.

„Budou dvě operace, které budou na dolní části těla, ale prozatím více neprozradím,“ tvrdí Eva a někteří se začínají bát, aby ze sebe neudělala transku, protože tahle dračice je schopná úplně všeho.

Jaké šílené plastiky dolní části těla Eva podstoupí, to se už zanedlouho dozvíte na eXtra.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články