Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Eva Feuereislová šokuje: Vyfotila si partie, které prošly úpravou! Co má jiné?

Proměnila se značně.
Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
Královna plastických úprav Eva Feuereislová (28) se rozhodně řadí ke kontroverzním lidem. Její proměna z jezinky, která má mastné vlasy a nadváhu, zaskočila snad i ji samotnou. Dnes je to dívka, která prošla plejádou estetických zákroků a pro některé pány je bohyní. Redakci eXtra.cz se pochlubila se svými proměnami. A prakticky nic nezůstalo původní...

Ať už jde o botox rtů, zuby, prodloužení vlasů, umělé nehty, silikonem vyplněný hrudník či liposukci stehen – všechno je jiné. Eva i zhubla a samotné se jí proměna z nevyrazné šmudly v královnu plastik zamlouvá.

„Na estetické klinice jsem jako doma. Líbí se mi to a myslím si, že úpravy jsou v dnešní době trendy. Jdu prostě s dobou. Sama sobě jsem se v minulosti nelíbila a teď jsem celkem spokojená. Ještě mě čeká jeden zásadní zákrok, o kterém teď mluvit ale nechci. Bude to velký šok,“ prozradila eXtra.cz Feuereislová, která se zviditelnila v poslední řadě VyVolených a vidět byla i na castingu SuperStar.

Eva zdokumentovala místa, která si nechala vylepšit. A vy teď máte jedinečnou možnost mrknout, kde se kosmetičtí a estetičtí odborníci pořádně vyřádili. Evina proměna je opravdu nevídaná a pro mnohé šokující.

Související články

Další články