Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Eva Feuereislová práskla na Vémolu další milenku: Naneštěstí pro Lelu nezůstalo u Lulu

Eva Feuereislová práskla na Vémolu další milenku: Naneštěstí pro Lelu nezůstalo u Lulu
Zdroj: Eva Feuereislová archiv
+ Dalších 17 fotografií
milenka
Eva Feuereislová (30), které se přezdívá česká královna plastik, na terminátora Karlose Vémolu (35) práskla další milenku. Známý MMA bojovník je nyní středem pozornosti, ale ne kvůli svým ocelovým svalům a pěstem, nýbrž kvůli řadě milenek, se kterými měl podvádět bývalou přítelkyni Lelu Ceterovou (30), s níž má dceru Lili. Do veřejného prostoru se nejdříve dostalo jméno Zdeňky Černé (38), fitness trenérky, která poměr přiznala. Nyní Eva Feuereislová redakci eXtra.cz prozradila Vémolovu další milenku. Tentokrát by se mělo jednat o playboy modelku, která žije ve Velké Británii.

O Evě Feuereislové je známo, že se s ničím příliš nemaže. Nedávno vyplavalo na povrch, že MMA zápasník Karlos Vémola je nevěrný partnerce Lele Ceterové, se kterou má dceru Lili. Zpočátku to vypadalo, že těžkou krizi společně překonají, ale nakonec se hrdá Lela rozhodla od bijce odstěhovat.

"Kdybych to nemyslela vážně, tak bych s nájemníky v mém bratislavském bytě nerozvázala před měsícem smlouvu. Stěhuji se od Karlose do svého bytu," přiznala před časem na sociálních sítích čerstvá maminka.

Nejdříve vyplavalo na povrch jméno Zdeňky Černé, fitness trenérky, která přiznala, že byla Vémolovou milenkou. Zdeňka si nechává říkat Lulu a je jasné, že její vysportované tělo s velkými silikony nemohl Terminátor přehlédnout.

Lulu údajně vůbec nevadilo, že je Karlos zadaný a brala to jako dobrodružství. Naneštěstí pro Lelu nezůstalo u Lulu. Podle informací, které redakci eXtra.cz poskytla Eva Feuereislová, je další milenkou MMA zápasníka playboy modelka.

Katarzynu Sobol si Vémola vozí ve svém fáru

Eva Feuereislová si stojí za svým a je přesvědčena o tom, že milenek bude mnohem více. "Vím ještě o dalších dvou," svěřila se fanouškům na sociálních sítích před několika dny. Katarzyna Sobol žije ve Velké Británii a živí se jako modelka pro Playboy.

Podle sociálních sítí se modelka s Karlosem Vémolou moc dobře zná. Nedávno se ukázala v jeho tričku "Lvi žerou první" a následně sdílela video z auta, ve kterém sedí po Vémolově boku. Jedná se pouze o kamarádství a přátelskou výpomoc v nouzi?

Eva Feuereislová je přesvědčená o tom, že kuličky ti dva spolu rozhodně nehrají. Navíc je Katarzyna přesně Vémolův typ. Velká prsa, vypracovaná postava a dlouhá blonďatá hříva. Přesně tyto aspekty dokážou Karlose Vémolu dostat do takového transu, že pak neví, kam patří.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy