Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Eva Feuereislová otevřeně: Do jaké plastiky se vrhne kvůli příteli a co o něm prozradila? VIDEO

+ Dalších 22 fotografií
Reality show hvězdička Eva Feuereislová (28) je v Česku známá také jako plastiková královna. Na rozdíl od některých ostatních rádoby celebrit se za své plastiky nestydí a hrdě je prezentuje. Tentokrát si hodlá nechat upravit intimní partie, chce udělat radost milenci.

Silikonová barbína Eva Feuereislová si nenechala ujít příležitost setkat se se svým plastikovým protějškem Rodrigem Alvesem , který si byl v Praze vylepšit fasádu. A zatímco živého brazilského Kena vzali na specializované chodovské klinice do parády, prozradila nám, jaký zákrok se zde chystá podstoupit ona sama.

A nejde o nic menšího než úpravu intimních partií. Jak sama Eva, která se za své plastiky rozhodně nestydí, vtipně podotkla: „Abychom to zkrátili, potřebuju to zkrátit.“ No zkrátka, Eva míří na labioplastiku. Má totiž už půl roku náročného nového přítele. A chce mu udělat radost. Proto se zároveň chystá na plastiku pozadí. Podívejte se na video, co dalšího nám sympatická Eva napovídala.

Mohlo by vás zajímat

Další články