Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Eva Feuereislová očima odborníka Roberta Paulata: Kolik stojí stát se ze skřeta vytuněnou bohyní?

+ Dalších 22 fotografií
Eva Feuereislová (28) je jasným důkazem toho, že můžete být opravdu, kým chcete. Z nevýrazné a tuctové holky, která se před několika lety pokoušela uspět v soutěži SuperStar, se stala silikonová sexbomba. Když se podíváte na staré fotky Evy a porovnáte je s těmi současnými, tak je jasné, že ušla pořádný kus cesty. Odborník přes plastické operace a ředitel estetické kliniky Medico Beauty Robert Paulat si vzal tuhle divošku pod drobnohled. Co říká na její vylepšení?

Blonďatá reality show hvězdička Eva Feuereislová je nepřehlédnutelná. Pokaždé, když někam přijde, tak jí je všude plno. Od dob svých začátků se hodně změnila, co se týče vizáže. Poprvé se zviditelnila před několika lety v SuperStar, kde bohužel neuspěla.

Eva se ale nenechala jen tak odradit a zkusila své štěstí ve čtvrtém pokračování reality show VyVolení, kde uspěla. Už od konce VyVolených si chtěla nechat zvětšit prsa, k čemuž nakonec došlo, ale u prsou to rozhodně nezůstalo.

Plastika prsou sice dopadla dobře, ale na Evu to bylo málo. Redakce eXtra.cz se společně s odborníkem na plastické operace a ředitelem kliniky Medico Beauty Robertem Paulatem podívala na to, co všechno si Eva nechala na svém těle vylepšit.

"Když se podíváme na starší fotky Evy, tak je evidentní, že prošla rhinoplastikou neboli plastikou nosu. Krásně zvolený poměr nosu a tváře. Taková plastika může vyjít v rozmezí 25 tisíc - 50 tisíc," začal Robert hodnotit nový vzhled Evy.

Dále je na první pohled jasné, že si Eva nechala vylepšit pusu. "Kdybych měl spočítat a odhadnout cenu 'nového' obličeje Evy, tak se dostaneme určitě na částku čtvrt milionu korun." Pokud vás zajímá, kolik Eva zaplatila za plastiku prsou, tak se koukněte na video.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy