Už ani Eva Feuereislová nedokáže přesně spočítat, na kolikátou úpravu svého zevnějšku jde. Má za sebou plastiku prsou, nosu, zvětšení rtů a další drobné věci. S vrchní části těla je vcelku spokojená, proto se rozhodla zaměřit na tu spodní.

Chce si nechat vylepšit dvě své partie. Nejdříve podstoupí na klinice Medico Beauty labioplastiku, což je úprava stydkých pysků do požadované velikosti. „K tomuto zákroku jsem se rozhodla hlavně proto, že jsem hodně zhubla. No a stydké pysky mi začaly vadit při sportu i při chůzi. Chtěla jsem také na tento problém upozornit, protože je stále ještě spousta žen, které vůbec neví, o co jde,“ rozpovídala se Eva před operací.

Samotný zákrok není nijak náročný. Operace trvá zhruba půl hodiny. Eva se svěřila s tím, že nemá vůbec z operace obavy. „Strach vůbec nemám a navíc paní doktroce Blance Vraspírové, která bude provádět zákrok, naprosto věřím. Viděla jsem fotky před a po a byla jsem nadšená.“

Druhá spodní část těla, kterou si chce Eva nechat vylepšit, je zadek. „V životě nebudu mít zadek takový, jaký bych si představovala. Takže tomu chci trochu pomoct silikonovým implantátem,“ pochlubila se na závěr.