Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Eva Farna ukázala další kila a přiznala, jak je to s jejím panenstvím: „Měla jsem jen dva kluky!“ A pak vybalila, co jí řekli na její zadeček!

Ewa v České televizi prezentovala, že životní priority zůstávají
v pořadí Bůh – Jídlo – Muzika – Práva – Štefan.
Zdroj: iVysilani.cz

Polská zpěvačka Ewa Farna (19), která se díky SuperStar stala legendou středoevropské anorexie, navštívila oblíbenou show pro svobodné matky Sama doma a tváří v tvář Ester Janečkové (40) vyklopila, jak to má s kily.

„Mám velké pozadí, ale maminka mi řekla, že se mi bude dobře rodit,“ tasila hned po první otázce na své pozadí trumf Ewa, a aby si všechny holky u televize mohly oddechnout, dodala hned další řachandu, kterou si lže do kapsy, když ji honí mlsná: „Měla jsem jen dva kluky a ani jednomu to nevadilo,“ prohlásila, byť si jako praktikující katolička musela být vědoma toho, že lže, neboť Tomáš Klus (27) i Marcus Tran (27) se kromě Farné vždycky obklopovali jen a pouze hubenými dívkami. Je proto zřejmé, že pokud to Ewě skutečně tvrdili, pak ji jen chlácholili.

Další zdrcující přiznání přišlo vzápětí: „Pro šoubyznys mám opravdu velký zadek,“ což svědčí o tom, že u Ewy přece jen došlo k nějaké sebereflexi, která je bohužel zatím vidět pouze ve slovech. V reálu má zpěvačka určitě o další dvě tři kila víc, než když skončila SuperStar.

Související články

Další články