Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Eva Decastelo svého partnera nešetří. Dříve bych s ním nemohla chodit, zabila bych ho, říká rázně o Třeštíkovi

+ Dalších 24 fotografií

Eva Decastelo (45) chodí s fotografem Tomášem Třeštíkem (46) už dva roky, přesto u ní nikdy nebyl doma, jak se svěřila v rozhovoru pro eXtra.cz. Dvojice se seznámila před dvaceti lety, to se ale Tomáš Evě prý vůbec nelíbil. "Byl to rozháraný umělec," směje se moderátorka. Na celý rozhovor se můžete podívat v náhledovém videu. 

Eva Decastelo je šťastná po boku svého přítele – fotografa Tomáše Třeštíka. Po rozvodu s Reném Decastelem září znovu jako zamilovaná školačka. Příběh této dvojice ale nezačal před dvěma lety, kdy oficiálně potvrdili vztah, ale před dvaceti lety. Eva tehdy dělala Tomášovi produkční.


"Já myslím, že jsme se sešli v ten pravý čas, protože já Tomáše znám přes dvacet let. Dělala jsem mu jako produkční jeho úplně první knížku, kterou vydával, a v té době bych ho bývala zabila. Byl to rozháraný a rozlítaný umělec, nezvedal telefony, nedodržoval termíny. On byl fakt jako na zabití," svěřila se Decastelo pro eXtra.cz.

Proč jim to funguje?

Ačkoli společný vztah potvrdili před dvěma roky, Tomáš ještě nikdy nenavštívil Evin dům v Modřanech. Bydlet spolu ani neplánují. Mají pro to své důvody. "Ono to není technicky možné bydlet spolu, protože každý máme své rodiny a děti. Všechny naše děti mají pokoje a svůj komfort, a pokud bychom se rozhodli, že bychom bydleli spolu, tak vytrhneme ty děti z jejich domácího prostředí," sdělila důvod krásná brunetka.


Proto je jejich vztah založený na pravidelných schůzkách a zatím to tak chtějí nechat. "Kouzlo vztahu a toho, proč nám to funguje, je v tom, že spolu nebydlíme. Že spolu vlastně jako randíme. My neřešíme takové ty klasické problémy, kdo dá prádlo do pračky, kdo nádobí do myčky. A když jsme spolu, užíváme si toho společného času," dodala na závěr.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy