Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Eva Decastelo zažila s Osmanym Laffitou mnoho: Chtěl mě navléct do overalu po Kubelkové, směje se

Eva Decastelo moderovala křest knihy Osmanyho Laffity.
Zdroj: Martin Přibyl CNC / CNC / profimedia
Předchozí Další
+ Další fotografie
rozhovor

Extravagantní návrhář Osmany Laffita (57) pokřtil v centru Prahy svou první knížku s podtitulem Svlečený, kterou sepsala Radka Červinková. Akci moderovala herečka a Osmanyho kamarádka Eva Decastelo (43). Ta pro eXtra.cz zavzpomínala na vtipné historky se kubánským návrhářem a zároveň prozradila, že si spolu zahrají ve filmu.

Jak dlouho se s Osmanym Laffitou znáte?

Asi nebudu říkat přesně délku, protože by podle toho bylo poznat, jak moc jsem stará (smích), ale známe se opravdu strašně dlouho.

Vzpomenete si teď na nějakou vtipnou historku s Osmanym?

Osmany, kromě toho, že mě oblékal do různých pořadů, tak si pamatuji, že mě dokonce oblékal před porodem i po porodu. Jednou mi připravil takový fantastický overal, který byl původně Ivy Kubelkové. No, navlékla jsem ho do půli stehen a dál ani náhodou. Takže to máme takovou vtipnou historku.

On jak šije na ty štíhlé, vysoké holčičky a já jsem byla po tom těhotenství jako objemnější, tak polovinu toho pořadu jsem natočila, že jsem vzadu měla rozepnutý zip, ale úplně, a nesměla jsem se otáčet zády. (smích) Těch hezkých zážitků na Osmánka mám víc.

Povídejte.

Třeba si dodneška pamatuji, když ho poprvé viděl můj syn, který poměrně dost brečel. Když se k němu Osmany sklonil a pozdravil ho, tak náš Michálek úplně vyjekl. Byl nadšený. Pokaždé, když Osmanyho viděl, tak se tak začal ve vajíčku klepat a bylo vidět, jak ho hrozně rád vidí.

Osmany už je tedy trochu i člen rodiny.

To jo. Už druhým rokem moderuji jeho osobní talkshow Kafe u Osmanyho. Trávíme tedy spolu extrémně hodně času. Takže my už jsme taková Osmanyho rodina. Jezdíme spolu po celém Česku. Teď jsme se koukali na rozpis a na podzim to vypadá, že už s Osmanym budeme prakticky všichni bydlet, protože tam máme šňůru třeba šesti zájezdů za sebou.


Sešly jsme se tu spolu na křtu jeho knihy. Četla jste ji už?

Ano. Byla jsem jednou z prvních, která tu knížku dostala. Spoustu věcí z ní znám, ale o některých jsem nevěděla. Myslím si, že jde o hrozně silný příběh, a vůbec jsem netušila, že Osmany bude natolik odvážný a půjde s tím ven. Radce Červinkové se ho povedlo vlastně svléct donaha.

Co říkáte na obálku, na které je Laffita zcela nahý?

Myslím si, že Milan Junek je fantastický fotograf a bylo by divné, kdyby ta obálka byla oblečená.

Za „a“ ta kniha je opravdu o tom, že je svlečený. Osmany o sobě odhaluje úplně všechno, a druhá věc je, že Osmany celou dobu všechny obléká, tak si myslím, že je patřičné, aby byl jednou svlečený.

Krásná Eva ve filmu

Vaši fanoušci vás teď mohou vidět v novém filmu Promlčeno, ve kterém hrajete s Karlem Rodenem.

Ano, mé tři vteřiny slávy po boku pana Rodena. Natáčení s ním jsem si opravdu užila, protože je podle mě jedním z nejlepších herců v Česku.

Kdybyste měla tu možnost, s kým byste si ještě chtěla zahrát?

Kdyby se mi poštěstilo, tak bych si ráda zahrála s panem Bartoškou, třeba jen na pár vteřin. To by bylo opravdu fajn.

Do kin se chystá i nový snímek Žena a život, kde se také objevíte, koho tak ztvárníte?

Jo, to je hrozně vtipný. Volala mi producentka a autorka tohoto filmu Zita Marinovová a říká: „Prosím tě, já bych potřebovala, jestli bys mi nezahrála s Osmanym ve filmu. Hráli byste sami sebe.“ Takže já se s Osmanym objevím i v tomto filmu, takže mi už spolu opravdu vlastně takhle žijeme. Jinak budeme ve snímku za takové průvodce Fashion reality show, které se ve finále účastní Evička Burešová.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy