Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Komplikace ve vztahu Evy Decastelo a Tomáše Třeštíka. Společné bydlení se odkládá

Eva Decastelo o společném bydlení s Třeštíkem: Nemáme to v plánu kvůli našim dětem
Zdroj: koláž eXtra.cz/eXtra.cz Martin Procházka/Herminapess
+ Dalších 6 fotografií
společné bydlení

Oblíbená moderátorka Eva Decastelo je po rozchodu se svým manželem, scenáristou Reném Decastelem, šťastná po boku fotografa Tomáše Třeštíka. Krásná tmavovláska se svou láskou dokonce pracuje a doprovází ji na zahraniční cesty. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak se jejich vztah posunul a jestli někdy plánují společné bydlení. 

Motýlci v břiše

I když se říká, že pocity bláznivé zamilovanosti, která až bolí, zažívají pouze lidé v rané dospělosti, Eva Decastelo tvrdí, že přesně takové pocity má ve vztahu s fotografem Tomášem Třeštíkem. "Já si myslím, že každý to má nastavený jinak, a já mám hrozný štěstí na to, že Tomáš je prostě fantastickej kluk, a myslím si, že s ním motýlky v břiše musela zažívat každá holka," řekla eXtra.cz moderátorka.

Po boku slavného umělce Eva jen září a nový vztah si užívá naplno. Tomáše navíc pravidelně doprovází na pracovní cesty do zahraničí, kam se chystala i po skončení akce Pink October, která byla věnována osvětě a prevenci proti rakovině prsu. "Pro mě je to dovolená, pro Tomáše je to práce. Jedeme autem do Slovinska, kde má fotografickou zakázku," prozradila Decastelo.


Pod jednou střechou

Eva je nadšená, že díky Tomášově práci může poznávat krásy světa. "Už jsme spolu takhle byli pracovně v Ománu, v Německu na Rujaně, kam se určitě chceme ještě vrátit, a teď nás čeká to Slovinsko," vypočetla sympatická brunetka, která na některých projektech se svým partnerem spolupracuje. "Dělám mu produkci, takže se to hezky propojilo," dodala Eva, která je původní profesí produkční a je ráda, že se k této práci mohla díky Třeštíkovi vrátit.

I když spolu tráví každou možnou volnou chvíli a často se jako pár objevují i na různých společenských akcích, zatím spolu nežijí. "Společnou domácnost zatím nemáme, protože já mám svoje děti, Tomáš má svoje děti a pokládáme za fér vůči našim rodinám, aby děti měly ten svůj klid a svoje zázemí," vysvětlila Eva, proč momentálně neplánují žít pod jednou střechou.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy