Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Eva Decastelo slaví s manželem 10 let od svatby: Renému napsala dojemný vzkaz

+ Dalších 10 fotografií
výročí
Moderátorka Eva Decastelo (40) slaví s manželem přesně deset let od chvíle, kdy si řekli své ano. Eva přiznala, že dodnes nechápe, za co si manžela zasloužila. Jedno z nejharmoničtějších manželství českého šoubyznysu neztratilo na kráse ani po deseti letech.

Spisovatel a kreativní producent René Decastelo (46) a moderátorka Eva, tehdy Aichmajerová, se poznali ještě v době, kdy oba měli své partnery. René byl dokonce ženatý. O několik let později se ale dali tito dva dohromady a krátce po prvním rande spolu začali bydlet.

Brzy nato si řekli, že by se chtěli vzít a mít spolu děti. Nedostudovaný psycholog René si vzal o pět let mladší Evu (40) v roce 2009, když už čekali syna Michaela. O dva roky později se jim narodila dcerka Zuzanka. Děti se jim opravdu povedly. Zatímco Michálek jako by z oka vypadl Evě, Zuzanka je podobná spíše tatínkovi.

I přes to, že byla Eva pro Reného bývalou ženu Štěpánku sokyní, dnes si obě dámy spolu skvěle rozumí. Eva měla dokonce temperamentní zrzce jít za svědka na její druhé svatbě. „Ze svatby sešlo, ale dohodila jsem Štěpánce partnera, se kterým má syna Olivera,“ prozradila Eva.

Manželům to i po deseti letech skvěle klape a pyšní se krásnou rodinou. Eva se neubránila dojemnému vzkazu u deset let starého snímku ze svatby. „Dnes je to 10 let od okamžiku, kdy jsem si vzala nejlepšího chlapa na světě. Nevím, čím jsem si ho zasloužila, ale moc děkuju,“ napsala vděčná moderátorka. Za svědka jí tehdy šla moderátorka Lejla Abbasová, se kterou moderovaly v roce 2005 reality show Big Brother.

Mohlo by vás zajímat

Další články