Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Eva Decastelo šla s kůží na trh: Bez špetky makeupu vypadá ve svém věku pořád jako holčička

Eva Decastelo ukázala tvář bez makeupu: Její věk byste jí hádali jen stěží
Zdroj: koláž eXtra.cz/eXtra.cz Pavel Dvořák/se souhlasem Evy Decastelo
+ Dalších 6 fotografií
líčení

Moderátorka a herečka Eva Decastelo vypadá ve svých 45 letech pořád fantasticky. V poslední době přitom sama mluví o smíření se stárnutím. Na Instagramu ale šla s kůží na trh a ukázala fanouškům svou tvář bez špetky make-upu a s rozcuchanými vlasy. Sledující nestačili zírat.

Odvážila se

Známá moderátorka Eva Decastelo ráda pokořuje své limity, tentokrát se odhodlala svým followerům dokázat, že se nestydí umístit na Instagram fotografii, na níž není dokonale nalíčená a upravená. "Před pár lety bych si vůbec nedokázala představit, že bych se v klidu vyfotila s rozcuchem a nenalíčená a ještě to hodila na sociální sítě," svěřila se svým fanouškům.

"Ono to stárnutí, smíření se sama se sebou a pochopení, co je pro vás v životě důležité, má něco do sebe. Což samozřejmě neznamená, že se přestanu fotit nalíčená, přestanu si retušovat fotky a vůbec, že dostanu rozum. Ale tyhle fotky před tím, než mi vlasy dají zase do kupy, ty jsem si prostě zamilovala," dodala hvězda seriálu Slunečná.


Opět šťastná

Moderátorka je po rozpadu manželství se scenáristou Reném Decastelem šťastná ve vztahu s fotografem Tomášem Třeštíkem. "Já mám hrozný štěstí na to, že Tomáš je prostě fantastickej kluk, a myslím si, že s ním motýlky v břiše musela zažívat každá holka," řekla před časem eXtra.cz Eva.

Doporučené video: Rozhovor s Evou Decastelo a Tomášem Třeštíkem.

Ačkoli spolu pár tráví spoustu času jak soukromě, tak i pracovně, společné bydlení zatím není na pořadu dne. "Společnou domácnost zatím nemáme, protože já mám svoje děti, Tomáš má svoje děti a pokládáme za fér vůči našim rodinám, aby děti měly ten svůj klid a svoje zázemí," vysvětlila dvojnásobná maminka.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy