Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Už se přestali skrývat. Decastelo poprvé vyrazila s Třeštíkem do společnosti a nemohli se od sebe odtrhnout

Tomáš Třeštík s Evou Decastelo konečně společně na veřejnosti.
Zdroj: Profimedia/eXtra.cz- koláž
+ Dalších 8 fotografií
Poprvé na veřejnosti

Fotograf Tomáš Třeštík (44) a modelka Eva Decastelo (44) už svou lásku neskrývají. Poté, co jedinými důkazy o jejich vztahu byly zveřejněné a následně smazané fotky na Instagramu, si konečně dodali odvahu a ukázali se na veřejnosti. Na páru bylo vidět, jak moc to mezi nimi jiskří.

Krásná Eva Decastelo zářila jako diamant, když se vůbec poprvé objevila po boku svého přítele Tomáše Třeštíka. Dvojice si společně vyrazila na slavnostní křest charitativního kalendáře Barbory Mottlové. Tam se pár stále objímal a dokonce došlo i na polibky.

Sladěná móda

Tomáš Třeštík zvolil jakýsi rockerský styl, zatímco Eva zářila ve sněhově bílé halence. K těm však zvolila latexové kalhoty, které ladily s jejím přítelem. Dvojice vypadala opravdu zamilovaně. Podle fotek pořízených fotografy z portálu Profimedia je vidět, že jim to spolu svědčí.

Velký pokrok

Dá se říci, že u Evy a Tomáše proběhl velký posun, protože ještě nedávno se bok po boku ukazovali jen na fotkách umístěných na sociálních sítích. Jenže ty pak následně smazali, nejspíš kvůli Třeštíkově bývalé partnerce Radce Třeštíkové. Nyní už se ale zřejmě nebojí pochlubit i před okolím svými vzájemnými city.

Na sociální sítě ale tak úplně nezanevřeli. Tomáš se totiž Evě znovu vyznal. "Díky za ten klid, kterej jsem díky tobě našel," napsal na svém Facebooku. Decastelo na to příjemně reagovala. "Tomáši srdíčko," okomentovala. 

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy