Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Eva Decastelo se chlubí holým zadečkem: Kvůli těmhle půlkám by muži vraždili

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 32 fotografií
dokonalost
Eva Decastelo (40) jednoznačně patří mezi naše nejpůvabnější moderátorky vůbec. Její dokonalé křivky mohou pánové v současné době obdivovat v časopisu Playboy. Máma dvou dětí by svou postavou klidně strčila do kapsy mladičké dvacítky. Nyní šla ještě o kousek dál a ukázala holý zadeček.

Oblíbená moderátorka Eva Decastelo (40) sice před nějakou dobou oslavila své čtyřicáté narozeniny, ale její tělo na to rozhodně nevypadá. Evu lidé milují nejenom pro její upřímnost, ale také proto, že si ze sebe dokáže dělat srandu i tehdy, když má pár kilo navíc.

Před pár měsíci ještě na sociálních sítích ukazovala své malé špíčky, ale zanedlouho ji to evidentně přestalo bavit, šla do sebe a snad nikdy nevypadala lépe. Není proto divu, že se objevila na titulce prestižního pánského časopisu Playboy.

Eva má dvě krásné děti, ale tělo by jí mohly závidět bezdětné dvacítky. Na svých sociálních sítích se nebojí jít s kůží na trh a fanoušci ji za to milují. Tentokrát ale ukázala opravdu hodně. Na svůj Instagram postla fotku svého dokonalého pozadí.

Je jasné, že všichni okamžitě začali mluvit o tom, že muži by pro takový zadeček klidně i vraždili. No a podle nás nebudou daleko od pravdy. Eva vypadá opravdu senzačně!

Související články

Další články