Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Eva Decastelo provokuje: V horkých dnech odhalila bujný dekolt v průsvitné krajce

Zdroj: Se souhlasem Evy Decastelo
+ Dalších 5 fotografií
Celebrity

Uplynulé horké dny trávila velká část Čechů u vody a nejinak tomu bylo i u Evy Decastelo (42). Půvabná moderátorka šla do plavek a nezapomněla se pochlubit svým parádním dekoltem na sociálních sítích. 

Herečka Eva Decastelo byla vždy pyšná na své poprsí a nikdy se nebála to dát najevo. Na Instagramu má řadu odvážných fotek, na kterých vystavuje své ladné křivky. A ani tentokrát své fanoušky nezklamala.

Decastelo na Instagramu sdílela fotku, kde pózuje v plavkách, a přidala jen stručný, ale výstižný popisek "vedro". To, co ale fanoušky zaujalo nejvíc, byl bujný dekolt herečky, který snímku naprosto dominoval.

Sklidila chválu

Decastelo za své poprsí od fanoušků sklidila řadu pochvalných reakcí. "Vedro bude všem chlapům, co tu fotku uvidí," napsal jeden z komentujících. Podobných reakcí přitom byla celá řada. "Teď už vím, jak vypadá bohyně," přidal se další z fanoušků.


Našli se ale i tací, kterým nebyla moderátorčina póza zrovna po chuti. "Vedro... A proto máte potřebu ukazovat lidem vaše poloodhalené soukromé tělesné partie? To mi nepřipadá jako řešení toho, že je vám horko," zkritizovala jedna z komentujících. Je nutné ale dodat, že patřila k menšině.Související články

Další články