Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Eva Decastelo přiznala, kolik kilo má po Vánocích nahoře: Jsem odvážná, ale ne sebevrah

Zdroj: instagram
+ Dalších 11 fotografií
eva decastelo
Moderátorka a herečka Eva Decastelo (40) má stále postavu jako dvacetiletá holka, ale na sociálních sítích přiznala, že během Vánoc pořádně hodovala, a tak přibrala šest kilo. Fanoušci jejího bujného hrudníku jásají, protože se šesti kily nahoře vypadá lépe než kdy předtím. Eva je ale nekompromisní a jasně říká, že kila půjdou dolů.

Eva Decastelo (41) platí za jednu nejpůvabnějších moderátorek Česka. I přesto, že má dvě děti, si může stále dovolit fotit odvážné fotky. Její tělo by jí mohly závidět kdejaké dvacetileté holky. Jenomže mít dokonalé křivky není jen tak.

Aby Eva i po čtyřicítce vypadala téměř bez chybičky, chce to hodně odříkání, pravidelné cvičení a zdravou stravu. Samotná moderátorka se na sociálních sítích svěřila, že se přes Vánoce příliš nehlídala a přibrala šest kilo.

„Tak a je to. Po svátcích 6 kg plus, bez filtru a retuše, za to s full make-upem. Jsem sice odvážná, ale nejsem sebevrah. Musím se dostat zpátky do formy,“ napsala Eva k fotce v plavkách, kde jí to opravdu sekne.

Hlavně pánové mohli na fotce oči nechat, a to kvůli jejímu hrudníku. „Luxusní postava, nic nehubněte,“ vzkazují Evě lidé.

Související články

Další články