Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Eva Decastelo odhodila stud i svršky: Hvězda Slunečné se ukázala nahoře bez

Eva Decastelo odhodila stud i svršky: Hvězda Slunečné se ukázala nahoře bez
Zdroj: archiv Evy Decastelo
+ Dalších 7 fotografií
sexy
Eva Decastelo (41), kterou mohou diváci aktuálně vídat v seriálu Slunečná, se rozhodla strávit dovolenou v malebném českém wellness hotelu. Tam s rodinkou jezdí každý rok a aby potěšila fanoušky, rozhodla se s nimi podělit o momentky z vířivky. Zatímco na jedné ukazuje skvělou postavu v černých bikinách, na druhé už vršek odhodila a především pánské osazenstvo svých sledujících potěšila snímkem nahoře bez.

Eva Decastelo vždy patřila mezi jedny z nejatraktivnějších českých hereček a ani po čtyřicítce se na tom nic nemění. Hvězda seriálu Slunečná na sobě neustále pracuje a může se pyšnit dokonalou postavou, díky které vypadá v plavkách úchvatně.

V hotelu, v němž si Eva užívá dovolenou každoročně, měla kromě relaxu čas i na potěchu svých fanoušků. Na okraji vířivky proto zapózovala v sexy černých bikinách. Když ale měla vířivku jen pro sebe, rozhodla se odhodit svršek a decentně ukázat to, co v celé kráse může vidět jen její manžel.

Pobyt v hotelu si Eva užívá a fanoušky ubezpečila, že při focení snímku nahoře bez ji nikdo nesledoval. „Každý rok trávíme dovolenou ve Velkých Losinách ve Wellness hotelu Diana. Ideální pro děti, úplný klid, prakticky o samotě v lese. Bazén, vířivka (kde se vždy najde chvilka, kdy jste tam úplně sami a může vzniknout podobná fotka) no a samozřejmě ještě naprosto skvělé jídlo,“ napsala Eva k fotkám.

Lichotky

Eva Decastelo se může pyšnit velkými zástupy fanoušků. Ti její žhavé fotky náležitě ocenili. „To je tělo bohyně,“ napsal jeden z Evy příznivců a spousta dalších mu přitakávala. Na snímek herečky nahoře bez se podívejte v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy