Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Eva Decastelo o Slunečné: V seriálu jsem potkala bývalého milence z Ulice

Eva hraje cukrářku Zuzanu.
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 6 fotografií
náhoda
Pro moderátorku a herečku Evu Decastelo je hraní v seriálu Slunečná velkou zkušeností. I když v divadle hraje už několik let, před kamerou je to přeci jen trochu jiné. Eva pro eXtra prozradila, že ji těší hrát po boku velkých hereckých hvězd, jako je například Martina Preissová, která má trvalé angažmá v Národním divadle.

Díky seriálu se Eva Decastelo (41) potkala s herečkami, se kterými se běžně nemá možnost potkat. I když má zkušenosti z divadla, kde dlouhá léta hrála v představení Nahniličko a aktuálně účinkuje ve hře Natěrač, hraní před kamerou v seriálu se jí dlouho vyhýbalo. Zkušenosti tedy sbírá od kolegyň, kterých si velmi váží.

Holky odjinud

"Sešly jsme se parta holek, které jsou úplně odjinud. Je fajn hrát po boku hereček z Národního divadla, učím se od nich," řekla Eva s tím, že i ona je svým způsobem obohatila. Řeč je o herečce Martině Preissové a Janě Strykové, která také působí ve zlaté kapličce. "Martina Preissová mě učí hrát a ona se mnou začala chodit do fitka," prozradila Eva způsob, kterým se herečky navzájem obohacují,

Eva se v televizním seriálu objevila už před patnácti lety. V Ulici hrála tři roky milenku Ondřeje Pavelky, se kterým se teď na natáčení Slunečné po letech setkala. "Z Ulice jsem se znala i s Terezkou Brodskou, kterou teď taky díky natáčení potkávám, je to takový propletenec," prozradila s úsměvem.

Manžel je pyšný

V nedávném rozhovoru Eva vysvětlila, jak to měla ve Slunečné s protekcí. Její manžel René, který je kreativním producentem, Evu do role neobsadil. Cukrářku Zuzanu Dolejšovou hraje díky Leošovi Nohovi, který jí v seriálu hraje manžela a se kterým hraje v již zmíněném představení Natěrač.

A co říká Evin skutečný manžel na její herecký výkon před kamerou? "Muž je na mě pyšný, vždycky, když se mu líbí, jak jsem něco zahrála, potutelně se usměje, to je totiž maximum pochvaly, které z něho dostanu. S dětmi se na Slunečnou totiž díváme každé úterý a čtvrtek," uzavřela sympatická herečka.

Související články

Další články