Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Eva Decastelo o botoxu: Proč to tajit, ptá se herečka. Tohle všechno má upravené

Eva Decastelo o botoxu: Proč to tajit, ptá se herečka. Tohle všechno má upravené
Zdroj: Se souhlasem Evy Decastelo
+ Další 4 fotografie
Zpověď
V dnešní době je skoro až morálně trestné si nějak nechat upravovat tělo nebo obličej. Lidem vadí až přehnané užívání botoxu, kdy ženy ztrácejí mimiku obličeje, vadí jim "kačeří pysky", když to někdo přežene s napíchanými rty. Herečka a moderátorka Eva Decastelo (42) nemá problém přiznat, že podobné úpravy také podstupuje. Stále však vypadá přirozeně a žádné posměšné poznámky nesklízí. Jaké je její tajemství?

Ženy, které si nevybraly přirozené stárnutí, sáhnou většinou po botoxu či podobných úpravách. Hluboké vrásky dělají problémy mnoha ženám a snižují jim sebevědomí. Botox ale není nikterak špatnou volbou, pokud se to s ním vyloženě nepřehání. Herečka Eva Decastelo (42) na podobné úpravy chodí už dlouhé roky a netají se tím, co všechno využívá a jak.

"Absolutně nechápu, proč tajit, že mám botox nebo že mám dofouknutou pusu. A úplně strop je být opíchaná od hlavy k patě a tvrdit, že jsem úplně přirozená. Takže ano - chodím na botox, a to už minimálně 15 let. Beru to jako prevenci proti tvorbě hlubokých vrásek, ale nechávám si dávat pouze poloviční dávku, protože si chci uchovat mimiku a nevypadat jako zombie," smála se herečka.

"Botox mám i v podpaží - zastaví pocení na 8 měsíců - naprostý zázrak. A taky mám připíchnutou pusu, tedy jen horní ret, dále výplně nosoretních rýh a kruhy pod očima. Tedy ty mám vlastní, ale mám trochu výplně, aby ty kruhy nebyly tak hrozné. To je vše - konec hlášení. Jo a ještě umělé řasy a nehty. P.S. Prsa mám stále svoje, je to poznat zejména, když si lehnu, rozjedou se samostatně do stran," zavtipkovala v závěru Decastelo.

Na podobných úpravách nic špatného není, avšak jakmile se o tom někde, hlavně v diskuzích na internetu, zmíníte, ušil/a jste si na sebe bič. Lidé často diskutují a kritizují ty ženy (hlavně ženy), které nevolí přirozené stárnutí, ale nechávají se takhle "napíchávat". Přitom je to svobodná volba právě dotyčné, že takové zákroky podstupuje.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy