Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Eva Decastelo nafotila nejžhavější titulku své kariéry: Krásná ňadra zakrytá jen kamínky

+ Dalších 28 fotografií
top prsa česka
Eva Decastelo (40) patří jednoznačně mezi nejžhavější moderátorky Česka. Tentokrát zašla ještě dál a nafotila titulku k pánskému časopisu Playboy. Eva před časem docela zhubla a je to vidět. Na fotce vypadá perfektně a její přednosti nejdou přehlédnout.

Oblíbená moderátorka Eva Decastelo (40) sice oslavila čtyřicítku, ale vypadá snad nejlépe za svoji kariéru. Ještě v létě měla Eva menší problémy se špíčky. Trošku nabrala a dělala si ze sebe srandu. Jenomže nakonec se stejně rozhodla, že žena krev a mléko je sice fajn, ale původní váha jí vyhovovala více.

Moderátorka zamakala a jak je vidno, těžká dřina nese své ovoce. Eva nafotila titulku pánského časopisu Playboy a fanoušci se nemohou vynadívat. Eva vás na první pohled upoutá svými přednostmi, na kterých má nalepené jen drobné kamínky.

O Evě je známo, že se ráda svléká a provokuje. Navíc její sociální sítě nejsou jenom obyčejné pozérství, ale pohledná zrzka umí být i vtipná. Podívejte se do galerie na Evu v celé její kráse.

Mohlo by vás zajímat

Další články