Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Eva Decastelo miluje otužování a ledovou vodu: Jste dělo, šílí fanoušci a závidí Třeštíkovi

Eva Decastelo se dala na otužování.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz/se souhlasem Evy Decastelo/koláž
+ Dalších 6 fotografií
otužování

Eva Decastelo vyvolala na sociálních sítích hotový poprask. Sdílela totiž video, kterým přivedla všechny fanoušky do varu. Kráska se s přicházející zimou začala otužovat a podělila se o střípky z toho, jak do ledové vody leze pouze ve spodním prádle. Okamžitě se pod příspěvkem začaly množit komentáře pějící ódy na její postavu a že Tomáš Třeštík má doma vskutku kočku. 

Eva Decastelo se toho nebojí. Prostřednictvím svého Instagramu sdílela s fanoušky video, kde se otužuje. Do ledové vody vlezla pouze v kalhotkách a ukázala tak dokonalou postavu. Téměř okamžitě se strhla lavina s komentáři, kde se fanoušci podivují nad tím, jak je možné, že vypadá tak skvěle a že Tomáš Třeštík má vážně štěstí.


"Zima je tady a já jsem nejšťastnější takhle. Ten pocit, když vejdete do ledové vody... nedá se popsat, to se musí prožít," píše kráska k videu. "Yes," podpořila ji i Anička Slováčková. "Ty jsi fakt nádherná," pěje ódy i její velice dobrá kamarádka Barbora Mottlová. Srdíčka si neodpustil ani její partner Tomáš Třeštík.

Doporučené video: Rozhovor s Tomášem a Evou o jejich vztahu.


Eva snad zastavila čas

Fanoušci se jednoznačně shodli, Decastelo snad zastavila čas. "On je to i lék proti stárnutí? To snad zkusím taky. Vy jste fakt dělo," nešetří chválou Marie. "Jsi fakt hustá. Mrznu jenom, když to vidím. Máš naprosto dokonalou postavu," píše Petr. Nechyběly ovšem ani rýpavé komentáře: "Nechcete se ukázat i zepředu?" vtipkuje Pavel.

Pánové si ovšem mohou nechat zajít chuť. Decastelo je již poměrně dlouhou dobu ve spokojeném vztahu s Tomášem Třeštíkem. Láska jim neuvadá, ba naopak. „My se známe 22 let, takže si myslím, že za tu dobu jsme na sebe docela zvyklí. A počáteční zamilovanost? Já si myslím, že to spíše graduje,“ řekl Tomáš v rozhovoru pro eXtra.cz. "Je to čím dál tím lepší," souhlasila i Eva.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy