Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Eva Decastelo je opět zdravá: Ukázala své zbraně a vysvětlila, co se jí stalo!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 36 fotografií
sexy foto uvnitř
Hororovými chvílemi si prošla moderátorka a herečka Eva Decastelo (40). Ve špatném stavu skončila v nemocnici na oddělení JIP. Teď už jí je dobře a opět ukazuje své zbraně. Eva totiž ve čtyřiceti letech vypadá snad ještě lépe, než kdy předtím. Je to vůbec možné?

Po prudké alergické reakci na oříšky museli Evu Decastelo hospitalizovat v nemocnici v Blansku. Ačkoliv to s Evou v jednu chvíli vypadalo velmi špatně, oblíbená moderátorka se brzy vrátila do formy. I na svém Instagramu sdělila, že se cítí o dost líp.

Eva své fanoušky po návratu z nemocnice potěšila sexy fotkou. Její bujný dekolt nejednoho muže přivádí do varu. Kromě fotky však zveřejnila i vysvětlení toho, co se stalo. Někteří fanoušci se totiž ptali, proč jedla oříšky, když je na ně alergická. Eva uvedla, že oříšky ani mák úmyslně nejedla – na benzínce si dala chipsy se solí, ve kterých by jen málokdo očekával přítomnost máku. Bohužel se sexy moderátorka sama přesvědčila o tom, že alergici si musí důkladně číst složení jídel, která se chystají sníst. Na zadním obalu chipsů totiž bylo uvedeno, že se v nich mák, na který je Eva silně alergická, opravdu nachází.

Naštěstí je Eva Decastelo už v pořádku doma a poučená, že si musí pročítat informace na zadní straně obalů potravin. Můžeme se tedy těšit, kdy Eva znovu odhalí své zbraně a dá tak ženám důvod závidět a mužům šílet touhou.

Související články

Další články