Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Eva Decastelo jásá: Tyto fotky jí zajistily luxusní život, už nemusí vytáhnout paty z domu

Eva Decastelo jásá: Tyto fotky jí zajistily luxusní život, už nemusí vytáhnout paty z domu
Zdroj: Se souhlasem Evy Decastelo
+ Dalších 5 fotografií
instagram

Moderátorka a příležitostná herečka Eva Decastelo (43) se ještě před pár lety musela pořádně otáčet, aby sobě a své rodině zajistila slušné živobytí. Bylo dokonce období, kdy to psychicky neustála a zkolabovala. A dnes? Především její ženství, ale i přirozenost a sympatické statusy o rodině jí vynášejí statisíce a nemusí ani vyjít z domu. Přečtěte si, co k tomu eXtra.cz řekla, a podívejte se ve fotogalerii na snímky, které za to „mohou“.


Eva Decastelo: Honba za prací ohrozila její zdraví

„Je pravda, že dříve jsem si nemohla dovolit odmítnout jakoukoli práci, člověk se musel otáčet, aby se uživil,“ řekla eXtra.cz energická Eva Decastelo.

Hrála v seriálech, moderovala, do toho se snažila zvládnout péči o dvě děti a o domácnost. Není divu, že stres a přemíra práce si vybraly svou daň, takže před sedmi lety dokonce po kolapsu na chvíli skončila v nemocnici.

Radikální změna profese

Dnes má ale práci snů.

„Musím přiznat, že Instagram mi od základu změnil život. Dá se s ním velmi slušně uživit a to nemusím vůbec vytáhnout paty z domu. Mám dostatek času na děti i na domácnost. Lépe mi v tomhle ohledu nikdy nebylo,“ přiznává Eva.

Na síti vystavuje nejen krásné dokonalé snímky, ale nestydí se ani ukázat své nedokonalosti. Právě to, že všechny úpravy přiznává a na nic si nehraje, navíc je pohotová a vtipná, zaujalo kolem 150 tisíc sledujících, kteří už jí zajišťují skvělé živobytí. Fanoušky zajímají i její milé příspěvky o rodinném životě. Není jich příliš a děti nevyužívá jako reklamní poutače.

„Dnes už klidně na nabídku řeknu ne, když se mi nechce nebo když mi nevyhovuje z nějakého jiného důvodu. To by vážně dřív neexistovalo,“ říká Eva, která je velmi vděčná za sociální sítě a za zájem fanoušků, jejichž početnou komunitu tam dokázala vybudovat.

Související články

Další články