Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Eva Decastelo a Monika Bagárová si podmanily ples v Brně

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
ples v brně
Zářivá noc. Tak zněl název 58. plesu hotelu International Brno. Plesání se v moravské metropoli opět velmi vydařilo. Mezi nejpůvabnější ženy patřily zpěvačka Monika Bagárová a moderátorka show Extra Host Eva Decastelo.

Kromě Nely Slovákové, která akce v Brně navštěvuje pravidelně, mohli pánové oči nechat na moderátorce Evě Decastelo. Tu na akci doprovodila Štěpánka Decastelo.

Evička do Brna přišla převlečená za mořskou pannu a nutno uznat, že sázka na modré šaty vyšla dokonale. Eva nám prozradila, že nejvíce se těší na kamarádku Ditu Brančíkovou.

Těhotná Bagárová

Hodně pozornosti na sebe strhávala také těhotná zpěvačka Monika Bagárová. „Ptáte se, jestli vůbec odpočívám a jak to vše v těhotenství zvládám. Upřímně, ani já jsem netušila, že budu mít tolik energie a budu se cítit tak skvěle. Musím to zaklepat a poděkovat pánu bohu, že mám krásné těhotenství a že je vše pořádku,“ uvedla Bagárová pro expres.cz.

Podívejte se na unikátní snímky do fotogalerie.

Související články

Další články