Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Eva Decastelo a její muž René: Neuvěřitelné detaily rozvodu zaskočily i jejich blízké

Eva a René Decastelo byli manželi třináct let.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 6 fotografií
KONEC

Jak redakce eXtra.cz již informovala, Eva Decastelo (43) a její muž René Decastelo (48) jdou od sebe. Hvězda Slunečné to oznámila na Instagramu a sympaticky přidala, že nebudou nic veřejně "rozmazávat" a vše půjde jak na drátkách. Zprávy, které získala redakce eXtra.cz, jsou přesto překvapivé.

Eva Decastelo: Šokující oznámení

Moderátorka a herečka Eva Decastelo a její manžel scenárista René Decastelo byli dlouhodobě považováni za harmonický pár. Zatímco kolem nich se hroutilo jedno partnerství za druhým, oni působili jako neochvějné nosné sloupy a přestáli vše, co jim život připravil jako překážky.

Po třinácti letech od svatby je ale utrum.

„Život není pohádka. Vztahy jsou složité, občas všechno nedopadne, jak jsme si plánovali. Důležité je umět si to přiznat. My s manželem jsme to uměli udělat a pochopili jsme, že jako partneři a manželé už nemáme budoucnost. Ale dál zůstáváme přátelé a hlavně rodiče našich úžasných dětí. Víc nemá smysl řešit. A víc nemá smysl ani vysvětlovat,“ napsala na svůj Instagram ve středu dopoledne moderátorka Eva Decastelo a řadu lidí tím zaskočila.

Pro eXtra.cz pak potvrdila, že dál rozpad manželství nehodlá nijak víc rozpitvávat. „Omlouvám se, ale rozhodli jsme se, že první a poslední naše vyjádření k situaci bude to, které jsme zveřejnili na sociálních sítích,“ sdělila nám.

Jaká je pravda

Jenže i když se stokrát může zdát, že dekorum zachovává jen naoko a slova o přátelství jsou jen otřepané fráze, zdroje z kruhu manželů mluví docela jasně.

„Je fakt až neuvěřitelné, jak skvěle se rozešli. Samozřejmě nikdy to není jednoduché. Ale s Reném to mezi sebou mají fakt vyřešené a nelétají tam talíře. Mají dál hezký vztah. Jsou mezi sebou úplně v pohodě,“ tvrdí kamarádka Evy a přítel scenáristy Reného v podstatě potvrzuje totéž.

„Povedlo se jim to zvládnout překvapivě v klidu. Oba si totiž hned na začátku uvědomili, než by hrozilo, že přijdou nějaké větší vášně a výčitky, že naprosto nejzásadnější je, aby byly v klidu děti. Tak jsou dál kamarádi. Ani bych pomalu nepoznal, že už nejsou partneři,“ řekl eXtra.cz velmi důvěryhodný přítel Reného.

René byl ženatý už jednou, s moderátorkou Štěpánkou Decastelo má již dospělého syna Eliase. „Nezlobte se, ale nebudu se do toho plést,“ napsala Štěpánka eXtra.cz.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy