Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Eva Decastelo (40) šla znovu na trh s holou kůží. Podívejte se na provokativní fotky

+ Dalších 5 fotografií
Kalendář
Moderátorka Eva Decastelo (40) zraje jak vínko. Rok od roku je snad krásnější čím dál víc. Málokdo by tipoval, že je takovéhle kočce už čtyřicet let. Eva nyní spolupracuje s fotografem Filipem Matušinským na kalendáři.

Krásná moderátorka a herečka Eva Decastelo (40) neustále všechny ohromuje svojí krásou. Postavu by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. Na to, že jí je už 40 let a má za sebou dvě děti, vypadá naprosto skvostně.

Takhle sexy tělo se jen tak nevidí. Možná to bylo důvodem, proč si ji fotograf Filip Matušinský vybral do projektu, na kterém teď pracuje. Pro nadcházející rok připravuje kalendář, ve kterém se objeví právě i Eva Decastelo. Kalendář je společnosti Journeyman a nese název CFMOTO 2020.

A co k tomu řekl samotný fotograf? „Evičku jsem oslovil naprosto samozřejmě, protože se známe mnoho let a je to sázka na jistotu. Navíc se jí v poslední době zvětšil objem hrudníku a chlapi tohle budou myslím milovat. V kalendáři se ještě objeví například Andrea Pomeje nebo Bára Mottlová ,“ řekl webu eXtra.cz fotograf Filip Matušinský.

Na první ukázky ze žhavého kalendáře se podívejte do fotogalerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články