Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Eva Burešová ze Slunečné: Za své strie, celulitidu ani rozteklý zadek se nestydím

Eva se na divadelní prkna moc těší.
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 7 fotografií
Postava
Krásná Eva Burešová (27), která coby Týna Popelková září v seriálu Slunečná, má naprosto skvostnou postavu. Od porodu syna Nathaniela už uběhly tři roky a Eva je se svojí postavou, i když má nedostatky, spokojená. Za strie ani celulitidu se nestydí.

Herečka a zpěvačka Eva Burešová má ve svých sedmadvaceti letech postavičku jak lusk. Na první pohled by si nikdo nevšiml žádných nedostatků, jenže když se podíváme ostřeji, zjistíme, že ani Eva není dokonalá.

Není to ovšem nic, za co by se měla maminka tříletého Nathana stydět. Strie i celulitidu má dneska kdekdo. Zvlášť když má hvězda seriálu Slunečná za sebou porod. "Vážím 53 kilo a můžu říct, že jsem moc spokojená se svojí postavou. Po porodu se mi to hezky povedlo vrátit zpátky. Ano, mám celulitidu, strie, stehna, neskutečně rozteklý zadek. A vůbec mi to nevadí. Je to sexy. Každá žena má strie. Moje břicho je plné jizev, strií. A nemyslím si, že by byl o mě menší zájem. Žádný chlap mi nikdy neřekl, že mám strie. To mi píšou akorát lidi na Instagramu," svěřila se Burešová pro Super.cz.

Štíhlou postavu má Eva díky dobrým genům. "Moje máma se vdávala ve třiceti a měla přes pas méně než já ve dvaceti. Táta byl hubený a vysoký. Můžu sníst, co chci, a jsem hubená. Ale hýbu se. Furt tancuju, přebíhám, jsem v divadle, hraju si s Nathanem, stále jsem v pohybu," popsala Eva.

Původní váhu získala zpět už tří měsíce po porodu. Nicméně až nyní je konečně spokojená. "Do formy jsem se dostala až teď, jsou to tři roky. Zhubla jsem po porodu velmi rychle. Do tří měsíců bylo vše dole. Odnesla to ale záda a také kyčle. Měla jsem rozestup svalů, to mám ještě trošku i teď. Momentálně se nestydím za své tělo, ale dlouhou dobu jsem měla problém se odhalit, styděla jsem se. Po třech letech můžu říct, že jsem se sebou spokojená. Možná i proto nosím víc výstřihy, šatičky," doplnila Burešová.

Jak moc je Eva krásná se můžete podívat ve fotogalerii.

Související články

Další články