Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Eva Burešová ze Slunečné v šoku: Sexuální návrhy dostává od 10letých dětí, starší muži chtějí nahé fotky

Eva Burešová ze Slunečné v šoku: Sexuální návrhy dostává od 10letých dětí, starší muži chtějí nahé fotky
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
strašné
Eva Burešová (26) po vlně nenávisti za její úsměv nebo obarvené vlasy čelí dalším nepříjemnostem. Na sociálních sítích jí chodí nemravné zprávy. Herečka nechápe, že sexuální návrhy jí dělají teprve desetileté děti. Jednomu vytrvalému stalkerovi, který je do Burešové nejspíš zamiloval, je dvanáct let.

Eva Burešová tenhle problém nemusela řešit, dokud nezačala hrát v seriálu Slunečná Pak zažily její sociální sítě nemravný výbuch!

"Začaly mi chodit zprávy, takové dost se sexuálním podtextem. Ale takové, že kdyby to napsal někdo starší, tak ho zablokuju, nahlásím policii," prozradila herečka v pořadu Showtime na CNN Prima News. "Tak jsem se snažila ty děcka přesvědčit, aby to nedělaly. Jsem v šoku, že desetileté, dvanáctileté děti přemýšlí nad takovými věcmi. Já jsem takové myšlenky nemívala," dodala viditelně šokovaná Burešová.

Nahé fotky

Jeden z nezletilých "nápadníků" Evy, kterému je dvanáct, je obzvlášť vytrvalý. "Posílá mi nahrávky, videa, hlasový zprávy, fotky. Nejdřív to bylo takový opatrný, jakože ahoj kočko, pak to gradovalo a to ani nemůžu říct na kameru," svěřila hvězda Slunečné.

Zatím nemá v plánu proti dvanáctiletému chlapci cokoliv podnikat. "Tomu prostě nezabráním. Jeden starší muž po mě chce moje nahé fotky. Co s tím mám dělat? Nemůžu se přece zabarikádovat doma a nechodit ven, to bych se z toho zbláznila," uzavřela na CNN Prima News.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy