Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Eva Burešová ze Slunečné se zastala Míši Ochotské: Rýpala Rosola rázně setřela

Zdroj: profimedia.cz/TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
přestřelka
Ženy sobě - tak by se dalo popsat gesto, kterým podpořila herečka Eva Burešová (26) svou kamarádku, někdejší zprávařku televize Nova Michaelu Ochotskou (35). Tu totiž osočil její exmanžel Lukáš Rosol (34) z vulgárnosti a lascivnosti. Tenista neudržel své emoce na uzdě a pod fotkou na Instagramu, na níž je Míša v bílé pánské košili, ji přede všemi shodil. To ale neměl dělat...

Před pár dny se tenista na Instagramu pustil do své exmanželky. Pod fotkou, na které je blondýnka v bílé pánské košili a kde jí koukají jen nohy, nechal Rosol (34) rýpavý vzkaz.

Jízlivá poznámka

„Z pozice matky by to chtělo trochu zodpovědnosti a respektu vůči našemu synovi, který se na tak vulgární a lascivní fotky svojí matky může za chvíli sám podívat,“ okomentoval zcela nevhodně Rosol.

Jenže zřejmě nepočítal s tím, že Míša (35) má spoustu fanoušků, kterým se fotka líbí a rozhodně na ně nepůsobí vulgárně. Mezi těmi, které Andrého maminku podrželi, byla i Míšina kamarádka Eva Burešová Tu Ochotská podporovala v době, kdy i ona zůstala na malé dítě sama. Sympatická tmavovláska se teď rozvedené maminky zastala.

Studená sprcha

„Vulgární a lascivní fotky máte na každém kroku, billboardu, videoklipu. Žena v košili není vulgární. Co je podle mě horší, je vyjadřování otce k fotce matky jejich syna. Syn by určitě v budoucnu ocenil milé, laskavé chování plné podpory a lásky. Z toho si odnese určitě více. Snad se cítíte lépe, když jste se takto „dospěle“ vyjádřil,“ vzkázala Rosolovi.

Aktuálně nepříliš úspěšný tenista to schytal i za svoji aktuální, v pořadí už třetí manželku Petru. Ta se totiž na Instagramu chlubí polonahou postavou zcela běžně a v daleko kontroverznějších pózách než Ochotská.

Související články

Další články