Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Eva Burešová vytřela zrak rýpalům: Že je můj úsměv odporný? Tak tady máte!

Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
instagram

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) vytřela zrak rýpalům, kteří řeší její úsměv, a na tento popud vznikla pod rukama Vaška Noida Bárty a jeho ženy píseň Úsměv Mony Lisy. Herec Timothée Chalamet (25) si zahraje nového Willyho Wonku. Krásná moderátorka Eva Perkausová (27) poznává krásy Řecka a hvězda filmů pro dospělé Lady Dee (24) se pochlubila pět měsíců po porodu postavou v plavkách.

Eva Burešová o nové písni

Eva Burešová prozradila, jak vznikl nový text k písni Úsměv Mony Lisy. "Pamatujete si, jak se v jednu dobu řešil můj úsměv? Byl pro některé lidi “odporný”. Nikdy jsem to nepochopila. Říkala jsem si, že nejdůležitější je, že vůbec mám důvod se smát. Elišku Grabcovou tohle téma zaujalo hlouběji, a tak společně s Vaškem Noidem Bártou napsali píseň Úsměv Mony Lisy," uvedla na sociálních sítích.

Nový Willy Wonka

Americko-francouzský herec Timothée Chalamet bude novým šéfem továrny na čokoládu alias postavou jménem Willy Wonka, kterého v minulosti ztvárnil herec Johny Depp nebo Gene Wilder. Timothée se o své roli pochlubil i na sociálních sítích, kde ukázal, jak bude Willy Wonka v jeho podání vypadat. Film by měl jít do kin v roce 2023. "To napětí je hrozné, doufám, že vydrží. Wonka," napsal Timothée.

Eva Perkausová září na Santorini

Půvabná moderátorka Eva Perkausová se pochlubila romantickými snímky z Řecka, kam si odletěla dopřát volné a příjemné chvíle se svým snoubencem Ivanem.

Lady Dee v plavkách

Bývalá pornoherečka Lady Dee se pochlubila fotkou pět měsíců po porodu dcery. Snímek pořídila na dovolené a v plavkách vyniká nejen její pevné tělo, ale také tetování na intimním místě.


Související články

Další články