Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Eva Burešová už nezvládá těhotenství: Potíže v seriálu ZOO, musí se přepisovat scénáře

Eva Burešová a Přemek Forejt se těší na své první děťátko.
Zdroj: se souhlasem Eva Burešová
+ Dalších 7 fotografií
těhotenství

Herečka Eva Burešová (28) už má pěkně zakulacené bříško a požehnaný stav, do kterého jí pomohl partner Přemek Forejt (35), jí dává zabrat. Podle důvěryhodných informací redakce eXtra.cz se to podepisuje i na natáčení seriálu ZOO, v němž Eva účinkuje.

Eva Burešová: Přestává zvládat točit

Těhotenství je nádherná věc, každá žena, která čeká děťátko, si ho snaží užívat a jejich okolí jim většinou nepokrytě fandí. Stejně tak je to i u čím dál populárnější herečky Evy Burešové, hvězdy seriálu TV Prima ZOO.

Nicméně některá období, třeba ta před blížícím se porodem, jsou zkrátka i pro ty nejpracovitější a nejodvážnější ženy někdy nad jejich síly.

„Eva Burešová je skvělá, všichni jí tu fandíme, nicméně je fakt, že jak je teď už těhotná až moc, přestává to zvládat. Trochu se už trápí,“ tvrdí eXtra.cz důvěryhodný zdroj ze štábu.

A další se přidal s prakticky totožnými informacemi.

„Je pravda, že Evička občas už nezvládne dotočit den, tak se musí přestavovat časové harmonogramy. Opravdu se snaží, ale to těhotenství má prostě náročné,“ tvrdí druhý informátor. Ani jeden z pochopitelných důvodů nechtěl být jmenován, od TV Prima mají přísně zakázáno komunikovat s novináři.

„To je pravda, že se snaží, a hodně, ale mívá toho někdy už po krk. Přepisují se proto i scénáře, aby měla třeba víc scén vsedě a ulehčilo se jí to,“ doplňuje druhého kolegu náš první pramen.

Oba nezávisle na sobě zdůrazňovali, že herečku Evu Burešovou vůbec nekritizují, právě naopak, že si jí váží, že i přes pokročilý stav těhotenství dál pracuje. „Ale lidé si aspoň uvědomí, že herectví nebývá vůbec sranda a někdy je to pořádná řehole. Mateřství je posvátné a všichni to tu vědí, tak se jí tu snaží vyjít vstříc, jak to jen jde,“ dodali.

Sama Eva již dříve prohlásila, že v seriálu bude mít kolem porodu přestávku, zase se ale do něj vrátí.

Chci velkou rodinu

Redakce eXtra.cz kontaktovala i mluvčího Primy.

Scénář a harmonogram natáčení seriálu ZOO se samozřejmě kvůli těhotenství Evy Burešové musí občas upravovat. Ovšem nezasahuje to do dlouhodobého natáčecího plánu. Vše probíhá podle domluvy s Evou a nejčastěji se tak přehazují pouze natáčecí obrazy, aby si mohla herečka mezi jednotlivými výstupy odpočinout v šatně,“ sdělil eXtra.cz za Primu Josef Ducký.

Televize se k těhotenství své hvězdy vyjádřila už dřív.

„O svém těhotenství nás Eva Burešová včas informovala, a tak jsme s tím mohli v rámci děje seriálu ZOO, kde je hlavní postavou, pracovat. Její radostnou událost jsme zakomponovali do děje. Evě a jejímu partnerovi za celou televizi Prima k miminku moc gratuluji,“ uvedla v dubnu ředitelka obsahu televize Prima Lenka Hornová.

Sama Eva se ke svému těhotenství vyjadřuje jen minimálně. Snaží si chránit soukromí „Vždy jsem chtěla velkou rodinu. Čtyři děti, pět dětí – i když není snadné to zvládnout. Čím jsem ale starší, tím více si uvědomuji, jaké mám štěstí, že se to povedlo,“ sdělila v prohlášení po oznámení dalšího radostného očekávání.

Nedávno také na svém Instagramu vtipně sdílela fotku velice těhotné kočky, aby dala najevo, jak zhruba se nyní cítí…

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy