Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Eva Burešová uklidňuje fanoušky: Primu jsem nepodvedla, ze Slunečné neodejdu

Eva Burešová uklidňuje fanoušky: Primu jsem nepodvedla, ze Slunečné neodejdu
Zdroj: FTV Prima
+ Dalších 9 fotografií
Slunečná
Eva Burešová (27) se co nevidět objeví na obrazovkách televize Nova. To však vyvolalo řadu otázek, jestli není její kariéra v seriálu Slunečná ohrožená. Domněnky herečka okamžitě vyvrátila na sociálních sítích. Objasnila, že žádná spolupráce není ukončena a fanoušci ji tak nově mohou vídat nejen na Primě, ale také na Nově.

"Mezi mnou a Primou jsou vztahy naprosto v pořádku! Nestal se žádný podvod z mé strany. Má spolupráce s pořadem Tvoje tvář má známý hlas byla povolena," objasnila hvězda seriálu Slunečná Eva Burešová svým fanouškům na Instagramu. Někteří lidé totiž spekulovali, zda kvůli účasti v porotě Tvoje tvář má známý hlas, neporušila smlouvu s televizí Prima Pěvecká reality show se totiž vysílá na stanici TV Nova

"Spolupracuji s televizí Prima už přes čtyři roky a za celou tu dobu jsem stihla natočit spoustu různých pořadů i filmů pro jiné stanice, nazkoušet i divadelní hry a muzikály," uvedla herečka a zdůraznila, že se vždy předem zeptala, zda může účinkovat i v jiných televizích. Svolení dostala vždy. "Z mé strany je hluboká úcta a respekt ke všem lidem, se kterými pracuji a nikdy bych si nedovolila jednat proti nikomu," dodala Burešová.

Herečka mimo jiné podotkla, že je dobrý a pracovitý člověk, který se stejnými lidmi denně pracuje. Pracovní vztahy si tak udržuje na velmi dobré úrovni a nehodlá to nijak měnit. Burešová se role Týny ze Slunečná nevzdává a zatím to rozhodně nemá ani v plánu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy