Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Eva Burešová ukázala šťavnatý zadek v tangách: Dva roky po porodu se opět cítí sexy

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
žhavé foto
Herečka a zpěvačka Eva Burešová (26) znovu našla lásku ke svému tělu. Dva roky po porodu syna Nathaniela se prý cítí znovu sexy a rozhodla se to dokázat tím, že na Instagramu vystavila velmi žhavou fotku ve spodním prádle. Pevný zadeček by jí mohl leckdo závidět a za to, že ho ukázala v tangách, se dočkala spousty komplimentů.

Čas plyne jako voda a Eva Burešová má doma jeden malý důkaz. Svého syna Nathaniela jako by teprve nedávno porodila, přitom už je na světě více než dva roky. Herečka, známá například ze seriálu Modrý kód či z show Tvoje tvář má známý hlas, se dva roky po porodu cítí znovu sexy a rozhodla se to dokázat.

Sdílení snímku v tangách nemělo za účel sbírání komplimentů, naopak k němu Eva připsala vzkaz dalším matkám. „Po dvou a půl letech po porodu se konečně zase cítím zpět tam, kde mám být. Tělesně i psychicky. I my, mámy, totiž můžeme být sexy. Mateřstvím naše ženskost a sexualita nekončí. Naopak začíná,“ připsala k fotce.

Herečka se snaží zvednout sebevědomí ženám, které si nevěří. I ona na tom svém totiž musela pracovat. „Každá jsme nádherná. Je jen a jen na nás, jak se vnímáme. Tak nás budou vnímat i ostatní. Ženy! Jste krásné! Všechny. Bez výjimky,“ dodala Burešová. Na žhavé foto se podívejte v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články