Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Eva Burešová ukázala nové bydlení: Prosté a chladné stěny proměnila v kouzelnou zahradu

Eva Burešová ukázala nové bydlení.
Zdroj: Archiv Eva Burešová
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Jedna z nejpůvabnějších hereček a zpěvaček Eva Burešová (27) nechává své fanoušky nahlédnout do soukromí a postupně se chlubí nově vybaveným a prostorným bytem, do kterého se minulý rok nastěhovala společně se svým synem Nathanielem. Byt, do kterého se na první pohled zamilovala, proměnila v kouzelnou zahradu.

Talentovaná herečka a zpěvačka Eva Burešová si minulý rok pořídila prostorný byt v Praze, do kterého se nastěhovala se svým synem. V minulosti se herečka pro eXtra.cz svěřila, že se do bytu zamilovala na první pohled. "Byt je pro nás dva poměrně velký, ale do tohoto bytu jsem se vyloženě zamilovala," svěřila se Eva, která se pustila do zařizování a výsledek krásné výbavy občas sdílí na sociálních sítích.

Z prázdného pokoje vytvořila kouzelnou zahradu

První fotkou svého nového domova se hvězda seriálu Slunečná pochlubila v polovině října minulého roku. "Měla jsem takovou radost, když jsem tento byt našla. Každý den přemýšlím, jak si to tam s poťouchlem zařídíme, ať se máme hezky a ať cítíme domov. Mám tak obrovskou radost a Natýnek evidentně taky, celé si to tam proběhl a už se i rozhodl, kde bude jeho pokojíček. Chcete, ať s vámi sdílím naše stěhování a zútulňování?" Netrvalo dlouho a Eva Burešová se postupně chlubí novou výbavou, kterou proměnila prázdný pokoj v zabydlené hnízdečko, kterému dominuje spousta rostlin, které zdobí nezvykle i lustr v obývacím pokoji, a tak jej nazvala "kouzelná zahrada".

V galerii se podívejte, jak si půvabná Eva Burešová vyšperkovala svůj nový domov.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy