Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Eva Burešová těsně před třicítkou: Slunečná jí změnila život, pod srdcem nosí dítě šéfkuchaře

Eva si významně hladila bříško
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 12 fotografií
výročí

Eva Burešová, hvězda seriálů Slunečná a Zoo, slaví 29. narozeniny. Okaté brunetce změnila role v primáckém seriálu po boku Marka Lambory život o sto osmdesát stupňů. Z umělkyně, která byla dříve známá spíše jako zpěvačka, se v průběhu pár let stala jedna z nejvyhledávanějších hereček, které se již "šijí role na míru". Samotná herečka si je ale vědoma, že jí kariéra do náruče nespadla jen tak, naopak se k ní musela dopracovat. Nyní ale bude muset práce stranou, Eva totiž již brzy porodí druhé dítě, které čeká s Přemkem Forejtem.

Půvabná Eva poprvé zaujala v roce 2011 v show Česko Slovensko má talent, kde předvedla svůj pěvecký um, který jí zajistil několik rolí v úspěšných muzikálech. Později získala roli v seriálu Gympl s (r)učením omezeným a v roce 2017 začala hrát v Modrém kódu.

Zlom nastal, když Eva získala roli v seriálu Slunečná, kde hrála Týnu Popelkovou alias lásku Janka Linharta, kterého ztvárnil Marek Lambora. Fanoušci seriálu se dočkali mnoha dramatických chvil, ty vyvrcholily porodem trojčat a na závěr i velkolepou svatbou. Po odvysílání prvních dílů se Eva stala vyhledávanou herečkou, velmi jí stoupla i její fanouškovská základna na Instagramu, kde ji sleduje přes 485 tisíc obdivovatelů. Díky Slunečné si přišla i na pěknou sumu peněz. Eva alias Týnuš Popelková si podle informací deníku Aha! za dva roky natáčení vydělala až 4 600 000 korun.

Láska k Přemkovi

Burešová se zúčastnila i show Tvoje tvář má známý hlas, kde byla nejen jednou ze soutěžících, ale později také porotkyní. A právě i Tvář jejími kartami osudu pořádně zamíchala. V jedné z epizod roku 2020 to zajiskřilo mezi ní a šéfkuchařem Přemkem Forejtem, kterému na dálku vyslala i své srdce. Vztah potvrdili minulý rok poté, co spolu byli několikrát spatřeni na veřejnosti, a láska jim od té doby jen kvete.

Nyní i přinesla první plody. Zamilované hrdličky již brzy na světě přivítají prvního společného potomka. „Tam, kde to kouzelné vše začalo, jsme to celé také písní oznámili. Tvoje tvář bude mít známý hlas… teď ještě jestli po tátovi nebo po mámě aneb BUDE NÁS 5! Omlouváme se, že jsme vám to neřekli dříve, ale z různých důvodů můžeme opravdu až nyní. Víme, že to určitě pochopíte,“ napsala Eva Burešová na sociální sítě v neděli 3. dubna.

Ještě před porodem se Eva s Přemkem rozhodli splnit si sen a s kapelou Dymytry nazpívali rockový song Vaška Noida Bárty Žena z oceli. Klip je možné vidět na YouTube.

Hlavní role ve filmu

Burešové se jako herečce velmi daří, dokonce jí byla nabídnuta hlavní role ve filmu Ženy a život, ve kterém si zahraje po boku velmi významných herců. Samotná herečka si je vědoma, že žádný učený z nebe nespadl a i ona si svou cestičku musela sama a za přítomnosti štěstí vyšlapat. "Ta cesta je velmi náročná. Není to tak, že se umělec ráno probudí a řekne si, že chce hrát v tomto seriálu a filmu, a také se mu to hned splní, bude se o něm psát a mluvit. Tak to v reálném světě není, je to skutečná dřina a těžká práce, která je nejen o talentu, ale také o štěstí, které zkrátka nemusí vždy přijít," svěřila se před časem pro eXtra.cz.

Podívejte se, jak šel čas s Evou Burešovou.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy