Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Eva Burešová se v těhotenství cítí jako bohyně. Přirovnala se k Rihanně!

Eva Burešová se svěřila, že během druhého těhotenství doposud přibrala 12 kilo.
Zdroj: se souhlasem Eva Burešová
+ Dalších 5 fotografií
Těhotenství

Eva Burešová (28) si těhotenství náramně užívá! O tom vypovídá i fakt, že se bříškem stále častěji chlubí na svém Instagramu. V posledním příspěvku se rozpovídala o tom, že “cítit se i v těhotenství jako bohyně je základ”, a postěžovala si, že v Česku nejsou k sehnání sexy kousky pro maminky v očekávání. Slavná herečka a zpěvačka se přirovnala k Rihanně.

Eva Burešová prožívá s Přemkem Forejtem jedno z nejhezčích období svého života. Šťastně zamilovaný pár se těší na příchod potomka.

Eva si těhotenství náramně užívá! Na svém Instagramu se chlubí těhotenským bříškem, jak to jen jde, a pravidelně se k tématu vyjadřuje. Rozepsala se o tom, kolik kilo už přibrala nebo také o výkyvech nálad, které s těhotenstvím úzce souvisí.

Eva Burešová: Cítím se jako bohyně

Poslední příspěvěk věnovala tématu: “Cítit se i v těhotenství jako bohyně je základ!”

“Protože my jsme bohyně! Akorát je tady fakt málo sexy kousků i pro těhotné. A když si poslední dny oblečeme něco více odhaleného, a tím myslím třeba plavky, hned napodobujeme Rihannu. Ne. Ani náhodou," rozepsala se.

Eva Burešová: Taky umíme být sexy jako Rihanna

“My v Česku byly těhotné a sexy i před Rihannkou. Taky to umíme! Jen nemáme tolik možností. Každopádně slyšela jsem jednu větu, kdy nějaká paní říkala, že odhalené bříško je nevkusné, ať ho prej schovám. Paní! Já dneska na ulici potkala staršího chlápka bez trička. Ten pupek měl daleko větší než já a nikdo mu nic neřekl. Prostě mu bylo vedro! A mně je taky!” dodala.

Pod příspěvkem se ihned spustila vlna komentářů od žen s podobnými zkušenostmi. “Naprosto s vámi souhlasím, Evi! Přeci každá žena, když čeká i nečeká miminko, je prostě krásná,” píší.

Zpěvačka Rihanna své těhotenské bříško často ukazovala v dost odvážných kouscích. Podle webu TMZ už ale porodila! Se svým partnerem, rapperem ASAP Rockym, mají chlapečka.

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy