Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Eva Burešová promluvila pro eXtra.cz o svatbě: I kdybych měla být v županu!

V rozhovoru promluvila o představách své vlastní svatby.
Zdroj: foto Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
rozhovor

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) aktuálně září v seriálu Slunečná, kde ztvárňuje Týnu Popelkovou, která se čerstvě zasnoubila se seriálovým Jankem. Při této příležitosti se v rozhovoru pro eXtra.cz Eva svěřila, jakou představu by měla o své vlastní svatbě ona sama. Priority má jasně stanovené.

Půvabná herečka a zpěvačka Eva Burešová je jednou z hlavních hvězd seriálu Slunečná, kde tvoří pár s Markem Lamborou, jenž ztvárňuje Janka, který požádal seriálovou postavu Týnu o ruku.

Svatba podle Evy Burešové: I kdybychom tam měli být sami

V rozhovoru pro eXtra.cz se rozpovídala Eva Burešová o představách své vlastní svatby, které se postupem věku velmi změnily. "Když jsem byla děvčátko, chtěla jsem asi jako většina dívek pohádkovou svatbu, princeznovské šaty, s festivalem a spoustou lidí. Čím jsem ale starší, tím více vím a cítím, že je to pouze o těch dvou lidech. I kdybychom tam měli být sami dva a měli na sobě jen župan, vůbec by mi to nevadilo," prozradila s úsměvem. "Pro mě je důležité, že si mě ten člověk chce skutečně vzít a chce se mnou být už celý život. Pak už je to pouze věc nás dvou a našich nejbližších," svěřila se.

Eva Burešová také prozradila, že nepatří mezi ty známé osobnosti, které vyhledávají stálou pozornost médií, a tato zásada by platila i v její den D. "Sama za sebe bych chtěla mít tajnou svatbu, o které by věděli skutečně jen ti nejbližší, kterým důvěřuji. A pak až časem bych se o tu novinku podělila se svými fanoušky třeba na svém Instagramu, to je jediné," dodala.

Eva Burešová tvoří pár s uznávaným šéfkuchařem olomoucké restaurace Entreé Přemkem Forejtem. Ač jsou oba velmi pracovně vytížení, nedávno stihli navštívit slunné Španělsko, odkud poslali svým fanouškům pozdrav z pláže. "Zvládli jsme navštívit na dvě noci Mallorcu. Náhle se udělalo volno, a tak jsme toho chtěli využít, než se nám opět práce rozjede na plné obrátky," uvedla Eva na svém Instagramu.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy