Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Eva Burešová pro eXtra.cz o ideální dovolené: Nejsem tak silná, jak se možná zdá

Eva Burešová pro eXtra.cz o ideální dovolené: Nejsem tak silná, jak se možná zdá
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz /Se souhlasem E. Burešové / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
rozhovor

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (27) patří mezi umělce, kteří se ani v době koronavirové pracovně nezastavili. Se svým partnerem, šéfkuchařem Přemkem Forejtem (34), již stihli navštívit Španělsko. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, že by si po náročném pracovním nasazení již přála oddech na delší dobu. Jaká je ideální dovolená podle Evy Burešové a jaký suvenýr si vždy přiveze? 

"Pracuji neustále, mám ještě přes léto nějaké volno a moc bych si přála, abych mohla někam odjet na delší dobu. Ač byla korona, měla jsem opravdu spoustu natáčení i koncertů pro charity a nadace, včetně tlaku ze strany médií. Nejsem tak silná, jak se možná někomu zdá, jsem také člověk, také občas potřebuji nabrat nové síly a vyčistit si hlavu," uvedla zpěvačka a herečka Eva Burešová, která nepatří mezi hvězdy, jež pro relax a odpočinek potřebují luxusní hotely.

"Drahý hotel nepotřebuji, já jsem ráda, když ten čas mohu trávit se svými nejbližšími a když vím, že si nemusím nastavovat budík na pátou hodinu ranní," prozradila s tím, jak by měla vypadat její ideální dovolená.

"Velmi mě baví objevovat nové kultury, místa a jídla, takže bych si ideálně vypůjčila nějaké auto a poznávala bych." A jaký suvenýr si zaručeně vždy odváží? "Do toho bych si ještě nakoupila spoustu náramků a prstýnků," dodala s úsměvem.


Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy