Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Eva Burešová popsala své šestinedělí: Syn Tristan William s maminkou podobu nezapře

Krásná Eva Burešová popsala své šestinedělí.
Zdroj: se souhlasem Eva Burešová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
mateřství

Krásná Eva Burešová (29) je aktuálně maminkou na plný úvazek. Svého druhého syna Tristana Williama přivítala na světě již před šesti nedělemi, a tak se rozhodla tohle často náročné období stručně, ale jasně popsat na svém Instagramu. Na sociální síti zároveň sdílela snímek s měsíčním synem, který se své mamince v určitém směru podobá víc než svému otci Přemku Forejtovi (35).

"Nahoru, dolů. Štěstí, smutek. Radost, pláč. Energie, propady. Tak pa, šestinedělí. Chtěla bych ještě jednou tolik," svěřila se Eva Burešová na svém Instagramu v textu u několika snímků se svým synem Tristanem Williamem, jehož tvářičku před světem sociálních sítí zatím chrání.

Ač měsíčnímu miminku není vidět do tváře, ze snímku je velmi zřejmé, že zdědil po mamince tmavou barvu vlásků, které mu zdobí celou hlavičku. Na Evě, která je hvězdou primáckého seriálu Zoo, je poznat, že se v roli maminky našla a velmi ji naplňuje.

Synovo jméno vyvolalo vlnu reakcí

Jakmile se Eva Burešová a Přemek Forejt pochlubili radostnou novinkou o narození syna, věční rýpalové poměrně dlouho ve světě sociálních sítí řešili, proč rodičovský pár syna pojmenoval Tristan William. Této vlny reakcí si Eva všimla až po nějaké době a těmto kritikům poslala jasný vzkaz, jak redakce eXtra.cz již informovala.

"Tak bych jen chtěla říct, že to vyvolalo vlnu i u Nathana, ale za celých 5 let se mu nikdo nikdy nesmál. Já totiž neznám žádné lidi, kteří by se někomu smáli za jméno. To většinou totiž dělají jen dospěláci na internetu. Dospěláci na internetových diskuzích smějící se miminkům za jejich jméno. Nejvíc. Další z věcí, co mě k tomu napadá, je, že raději Tristan William než 60letý Mirek, který řeší na internetu jméno cizího dítěte. Su šťastná máma a děsně pyšná! Všechno vám to povím, ale to bude dlouhý, takže aaaaaž příště," napsala na sociální síti s nadhledem.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy