Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Eva Burešová oznámila těhotenství: Pogratulovali jí Hejda, Laurinová i Koktová

Eva Burešová.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Těhotenství

Když zpěvačka Eva Burešová (28) a šéfkuchař Přemek Forejt (34) oznámili, že společně čekají potomka, strhla se na sociálních sítích doslova lavina gratulací. Mezi nimi byly nejen známé osobnosti, ale také fanoušci, kteří jsou z novinky nadšení. 

„Tam, kde to kouzelné vše začalo, jsme to celé také písní oznámili. Tvoje tvář bude mít známý hlas… teď ještě jestli po tátovi nebo po mámě aneb BUDE NÁS 5! Omlouváme se, že jsme vám to neřekli dříve, ale z různých důvodu můžeme opravdu až nyní. Víme, že to určitě pochopíte,“ napsala Eva Burešová na sociální sítě v neděli 3. dubna.

Pod snímkem, na němž se objímá s Přemkem Forejtem, se ihned strhla lavina komentářů.

Dojemné komentáře

„Jeeee, moc gratulujeme! Hodně lásky, štěstí a hlavně zdraví!“ napsal na Instagramu slovenský návrhář a semifinalista MasterChefa Pavel Berky. „Obrovská gratulace, rodinko,“ napsal zpěvák Pavel Callta. „Evičko, gratuluju,“ připsala zpěvačka Natálie Grossová. „Evičko, moc vám s Přemkem gratuluji,“ napsala herečka Sabina Laurinová. „Ještě jednou gratulujeme,“ připsal moderátor Miroslav Hejda. „Moc gratuluju,“ okomentovala Ornella Koktová.

„Konečně Ti můžu popřát i takhle veřejně!!! Gratuluju Vám strašně moc moji milovaní! Přeju Vám oběma, ať vše probíhá v pořádku a jste zdraví,“ napsal další uživatel. „Strašně moc gratuluji. Neskutečně Vám to s Přémou sluší a nějak cítím, že je to ten pravý pro Tebe. Jste a budete úžasná rodina. Hlavně ať je vše v pořádku,“ popřál další komentující.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy