Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Eva Burešová obětí nechutných internetových podvodníků: Nedá se proti tomu nijak bránit!

Eva Burešová
Zdroj: Herminapress
+ Další 2 fotografie
Podvodníci

Herečka Eva Burešová (28) se stala obětí podvodu, jak informoval Blesk. Stejně jako mnoho jiných známých osobností i ona zakusila, jaké to je, když její jméno a tvář podvodníci využijí ke špatným účelům a tahají z lidí peníze. Herečka se navíc podle svých slov nemůže nijak bránit.

Ani oblíbená herečka Eva Burešová nebyla ušetřena internetových podvodníků. Právě ti vytvářejí seriózně vypadající weby, které nabádají k velmi snadnému výdělku, jak informoval Blesk. Může se jednat například o investice do bitcoinů.

O celých podvodných praktikách promluvila i sama herečka na Instagramu, kde ji sleduje více než 400 tisíc sledujících. Jsou to fejkové zprávy! Nemám s tím absolutně nic společného. Prosím vás, nevěřte všemu, co je na internetu. Vždy na to všichni upozorňovali a stejně se denně najdou lidé, kteří na to věří,“ varovala. „Bohužel se proti tomu nedá nijak bránit. Lidé, co tyhle stránky vytvářejí, nejsou z Čech a nejsou dohledatelný,“ dodala ještě Burešová.

Bronz na Českém slavíkovi

Burešová momentálně září v seriálu Slunečná, který ji katapultoval mezi nejoblíbenější současné herečky. Na Českém slavíkovi 21 si navíc odnesla i sošku za 3. místo v této obnovené soutěži.

V minulosti se oběťmi podvodu stal například moderátor Leoš Mareš (45) nebo rapper Patrik Vrbovský (45).

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy