Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Eva Burešová o Zlaté masce: Museli mi podpírat hlavu, abych si nezlomila vaz

Eva Burešová o Zlaté masce: Museli mi podpírat hlavu, abych si nezlomila vaz
Zdroj: archiv Eva Burešová
+ Dalších 6 fotografií
Zlatá maska
Nedělní večer na obrazovkách televize Prima opět patřil zábavné show Zlatá maska. Ve třetím díle vypadl Jednorožec, což znamená, že byla odhalena identita člověka, který se pod maskou skrývá. V masce Jednorožce zazpívala oblíbená herečka a zpěvačka Eva Burešová. Jaké to pro Evu bylo?

Televize Prima v neděli odvysílala už třetí díl nového zábavného pořadu Zlatá maska Ani třetí díl se neobešel bez vyřazování. Tentokrát show opustila maska Jednorožce. Že se pod maskou ukrývá právě Eva Burešová, si tipl Jakub Prachař už v prvním díle.

Vyřazení byla úleva

Zatím nikoho z těch, kdo Zlatou masku opustili, nemrzí, že nepostoupili do dalších kol. Ani Evu Burešovou. "Nemrzí mě, že jsem vypadla. Já jsem to nebrala jako soutěž. Myslím si, že to ani nejde, protože přeci jenom pod těma maskama jsme všichni profíci, takže každý má splněné už nějaké své věci. Nepřihlásili jsme se tam, abychom vyhráli nebo něco dokázali. To jsem si prošla už v Česko Slovensko má talent Jsem hrozně ráda, že jsem mohla být součástí, protože tu show jsem sledovala hodně dlouhou dobu dopředu, a když přišla nabídka, tak jsem ji přijala okamžitě. Upřímně to ale bylo strašně náročné, takže jsem ráda, že jsem tam byla jen dvě kola a pak jsem mohla odejít," oddechla si Burešová.

"Být v izolaci tolik hodin sama v místnosti, s nikým nemluvit, nebýt v absolutně žádném kontaktu s lidmi je velmi náročné a myslím, že pro herce obzvlášť," popsala pro eXtra.cz hvězda Slunečné

"V kostýmu to bylo těžké a náročné. Všichni se snažili, abychom se cítili komfortně. Maska byla těžká, velká a měla jsem na sobě spoustu vrstev. Oblékání trvalo hodně dlouho. Maska Jednorožce byla opravdu těžká. Když jsem procházela chodbou, museli mi podpírat hlavu, abych si nezlomila vaz. Při vystoupení na stagei jsem se nemohla moc hýbat. Navíc v tom bylo strašné vedro," doplnila.

Přípravy

Eva vystoupila ve Zlaté masce celkem dvakrát. Na které vystoupení je nejvíce hrdá? "Líbilo se mi Vyznanie. Je to velmi náročná píseň, znají ji všechny generace, teda doufám, že i ty mladé generace. A ještě to bylo ve slovenštině, sice jsem ze strany maminky napůl Slovenka, ale není to můj mateřský jazyk, takže jsem se bála, aby to nevyznělo špatně. Snažila jsem se to zazpívat tak, aby se mi podařilo zmást porotu," prozradila zpěvačka.

A jak se Burešová na vystoupení připravovala? "Každou chvilinku jsem trénovala. Především tedy na píseň Vyznanie jsem trénovala. S maminkou jsem probírala výslovnost. Učila mě každé slovo, které nevyznělo tolik slovensky," dodala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy