Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Eva Burešová o seriálu Slunečná: Zájem diváků ji těší, přiznává ale velkou obavu

Zdroj: TV Prima
+ Dalších 8 fotografií
druhý díl
Herečka Eva Burešová (26) září v novém seriálu televize Prima Slunečná jako odvážná Týna. Hraje majitelku statku, kde nejdete pro zvířata a dobrodružství daleko, a tak se musí vypořádat s nejrůznějšími výzvami. Po první epizodě jí chodily kladné ohlasy, z čehož má upřímnou radost. S čím nepříjemným se ale musela potýkat během natáčení?

Po prvním dílu přišlo Evě do zpráv a na sociální sítě neuvěřitelné množství krásných a pochvalných zpráv.

Pochvala od diváků

„Třeba mi napsala jedna slečna, že se dívali i s přítelem a ten to ani nechtěl přepnout na jiný program,” prozradila Eva, která děkuje za milá slova a ohlasy, jež se k ní dostaly. „Doma jsme se dívaly s maminkou na první díl, nakoupily jsme si chlebíčky, pití a věřte, že jsem měla neuvěřitelnou trému, jak kdybych seděla v kině na vlastní premiéře. Musím říct, že díky těm, co mi pak psali, se mi ulevilo.”

Výzva a strach

Tou největší výzvou byla zatím pro Evu jízda na koni, protože do té doby neměla s těmito krasavci žádnou zkušenost. Týna Popelková v podání Evy Burešové je silná žena, která jezdí na tom největším koni, závodí, a dokonce umí se zvířaty i mluvit.

„Každý herec musí umět jezdit na koni, tak teď přišla moje chvíle. Bylo to mé poprvé, tak jsem se ze začátku bála a měla respekt, ale zvykám si a pomalu strach odbourávám,“ přiznala herečka, která se na place setkala se svým spoluhercem těsně před první klapkou.

„Jako Týna mám svého koně, se kterým jsem jedno tělo, jedna duše, ale pravda je, že jsem se s ním seznámila asi dvacet minut před natáčením. Ze začátku jsem ho jen vodila a to bylo v pořádku. Trochu potíž nastala ve chvíli, kdy jsem na něj nasedla – zbytek stáda odvedli a on chtěl jít za ostatními. Nemohl, začal házet hlavou a nakonec se i se mnou postavil na zadní.”

Herečka to všechno ustála a po krátké pauze opět natáčela. „Ještě spolu točit budeme. Je bohužel pravda, že v době, kdy se herečky na DAMU učily jezdit, já ležela v knížkách. Vlastně

těm svým kolegům, kteří říkají, že nejkrásnější pohled na svět je ze hřbetu koně, závidím. Já se k tomu nikdy nedostala ani na konzervatoři.”

Evu alias Týnu na koni uvidíte už dnes večer v seriálu Slunečná na TV Prima ve 20.15.

Související články

Další články