Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Eva Burešová o kritice šatů i synovi Tristanovi: Vlasatý chlapeček oslavil 3 měsíce

Eva Burešová
Zdroj: Herminapress
+ Další 4 fotografie
zpověď

Eva Burešová (29) si o víkendu na chvíli odskočila od mateřských povinností, aby stejně jako minulý rok převzala Českého slavíka. Krásná herečka a zpěvačka měla jedny z nejzajímavějších rób, a tak se není čemu divit, že byla středem módních diskuzí. Partnerka Přemka Forejta (35) prozradila, co si o těchto názorech myslí, a zároveň oslavila tři měsíce od porodu rozkošného syna Tristana Wiliama, kterému poslala přes Instagram dojemný vzkaz.

Eva Burešová se po roce opět dočkala Českého slavíka a stejně jako minulý rok obhájila bronz. Na galavečer dorazila s Přemkem Forejtem. Pár si tak po nějaké době dopřál čas pouze pro sebe bez svých milovaných ratolestí.

Eva reaguje na módní policie

Krásná herečka a zpěvačka patřila ve výrazné černé róbě se sukní se zeleno-černými peříčky od Martiny Pipkové mezi ozdoby večera. Eva se v šatech cítila podle svých slov hezky, přestože se róbou všem nezavděčila, což ji nepřekvapuje.

"Pohled lidí, kteří vás hodnotí, bude vždy trochu jiný, proto se říká sto lidí, sto chutí. Nejdůležitější je, jak se cítíme my sami. Nikdy si nemůžeme vzít nic z toho, jak nás hodnotí ostatní, protože je to evidentně pokaždé jinak. Byly tam věci, které člověk vnímá, že se mu na sobě úplně nelíbí. Je to normální, chtěla jsem říct, ať se nenecháváte ovlivnit tím, co o vás říká někdo jiný, ten vedle něj pak bude říkat také něco jiného," svěřila se Eva na svém Instagramu.

"Chápu, že módní policie k mému řemeslu patří, tak to nemyslím špatně. Všem děkuji, že si mě tam vůbec všimli a že měli potřebu mě hodnotit. Mně se to líbí a já jsem z toho v pohodě. Třeba teď se cítím úplně nádherně," uzavřela s úsměvem v domácím pohodlném outfitu.

Tři měsíce od narození druhého syna

Jsou to už tři měsíce, kdy se stala Eva Burešová maminkou druhého syna. Tristan William, kterého přivedla na svět s Přemkem Forejtem, přinesl do jejich životů nejen nepopsatelnou lásku a radost, ale také klid.

"Ahoj synáčku, dnes máš tři měsíce, ale já mám stále pocit, že Tě znám celý život. Stejně jako tvého brášku. Jsi úžasný. Milý. Laskavý. To, jak na mě koukáš, popsat nedokážu. Cítím z Tebe obrovskou lásku a radost být na tomhle světě. A tu radost z toho bytí jsi několikanásobně zvýšil nám všem, kteří s Tebou ten společný svět sdílíme," napsala Eva dojemně na sociální síti, kde zveřejnila i rozkošný snímek.

"Děkuji Ti za klid, který jsi do našeho života přinesl. A já osobně Tobě i Tvému bráškovi děkuji za to, že díky vám jsem já. A že se na mě oba krásně usmíváte, když vám zpívám a přemýšlím, jestli to všechno, co dělám, jaká jsem, má cenu. Každý váš úsměv mi ukazuje každý den, že má. Miluju Tě, Tristane Williame. Máma," dodala Eva Burešová. Společně s Přemkem vychovávají ještě Stellu a Nathaniela z minulých vztahů.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy