Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Eva Burešová o budoucnosti na Primě i rivalitě s Emmou Smetana: Měla jsem emočně náročné období, přiznala herečka

+ Dalších 5 fotografií

Herečka Eva Burešová patří mezi nejvýraznější tváře TV Prima. V poslední době se ale hojně diskutuje o jejím odchodu a o napjatých vztazích mezi ní a Emmou Smetana, která je na stejné televizní stanici čím dál více vidět. Eva Burešová se o celé situaci nyní rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. Promluvila nejen o budoucnosti na Primě, ale i o vztahu se svou údajnou "konkurentkou". Dnes již s úsměvem na tváři přiznala, že má za sebou emočně náročné období. 

Ve chvíli, kdy se zpěvačka a moderátorka Emma Smetana objevila na obrazovkách televize Prima v novém seriálu Eliška a Damián, se začalo hojně diskutovat o tom, co nyní bude s herečkou Evou Burešovou, která byla dosud hlavní tváří TV Prima.

Společně s přicházející novinkou totiž stanice začala hlavní hvězdu nového pořadu Emmu Smetana logicky více promovat a tím poněkud zastínila dosavadní největší primácké eso. Začalo se proto mluvit o údajně velké rivalitě i o nejisté budoucnosti Burešové. Spekulace o konfliktu mezi Smetanou a Burešovou vyvolala tisková konference TV Prima, kde se Evě nedostalo téměř žádného prostoru a hvězdou večírku byla právě bývalá moderátorka.

Eva Burešová o odchodu z Primy

A právě ke všem šířícím se spekulacím o odchodu z televize, nebo o rivalitě s Emmou Smetana, se nyní Eva Burešová rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz. "Já určitě nekončím na Primě ani nikde jinde, je to moje práce, kterou samozřejmě potřebuji jako každý člověk. Dávám do ní maximum, dělám pro to všechno. Měla jsem jen krizi, kterou tak nějak způsobily některé okolnosti. Byl na mě vyvíjen obrovský tlak," rozpovídala se. Přiznala, že procházela náročnějším obdobím.

"Tento rok jsem byla velmi aktivní, byly turné, premiéry seriálu, i to, že jsem byla nově maminka. Bylo to pro mě emočně náročné a měla jsem chvíle, kdy jsem si říkala, že na to všechno kašlu, jestli to vůbec stojí za to. Ale stojí to za to! Jen člověk má občas krize. Neodcházím odnikud, ani nikdo nemá v plánu mě odněkud nechat odejít. Naopak na Primě mám strašně krásné vztahy, vzájemně si vycházíme vstříc," dodala. A že temné chvíle jsou již za ní, bylo jasně vidět. Rozhovor nám poskytla při příležitosti předávání Cen Thálie, kde jí to náramně slušelo a kde hýřila pozitivní energií, jak se můžete podívat i na našem Instagramu.

Eva zároveň vyjádřila vděk svému partnerovi Přemkovi Forejtovi, který jí byl největší oporou právě v těžkých chvílích. Právě s ním na slavnostní galavečer dorazila.

O rivalitě mezi ní a Emmou Smetana

Herečka promluvila i o údajné rivalitě mezi ní a Emmou Smetana. "Nikdy jsem s nikým v herecké branži neměla problém. Nikdy jsme si s nikým nedělali žádné naschvály. S Emmou se známe od mých asi 19 let, s jejím partnerem Jordym se znám ještě déle," vzpomíná. Právě Emmě prý vděčí za to, že je dnes maminkou malého Tristana.

"Když jsem si s Přemkem chovala její malou dcerku Ariel, nadhodila otázku, zda také už nemáme čas na miminko," vypráví. "Lidé, kteří mě znají osobně, vědí, že já jsem velká šiřitelka toho, abychom se měli všichni rádi. Není potřeba si dělat jakékoli naschvály. Já věřím na karmu a ta by mi dala okamžitě přes pusu," uzavřela. Celý rozhovor si můžete přehrát v náhledovém videu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy