Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Eva Burešová natočila své miminko a naznačila pohlaví: Koukejte, jak se hýbe, směje se

+ Dalších 7 fotografií

Zpěvačka a herečka Eva Burešová (28) a Přemek Forejt (35) se brzy budou těšit z dalšího člena domácnosti. Budoucí maminka se na sociálních sítích pochlubila videem, zveřejnila záběry těhotenského bříška zachycující pohyby neposedného potomka. A i když by jejich malý zázrak už zřejmě chtěl řádit na světě, do termínu porodu zbývají ještě dva měsíce. 

Eva Burešová a Přemek Forejt právě zažívají nekrásnější období života. Zamilovaná dvojice brzy bude sdílet radost ze společného děťátka. Herečka si těhotenství velmi užívá, o čemž vypovídá i fakt, že se těhotenským bříškem stále častěji chlubí na svém Instagramu.

Bude to holčička?

V jednom z příspěvků, který nedávno sdílela, se rozpovídala na téma "Cítit se i v těhotenství jako bohyně je základ.” Podpořila ostatní ženy v jiném stavu a postěžovala si na to, že v Česku není dostatečná nabídka sexy kousků pro budoucí maminky.

Tentokrát se pochlubila nádhernými momenty. Sdílela vtipné video, které zachycuje detailně každý pohyb malého potomka v bříšku. K záběrům přidala tématicky píseň s názvem Dancing queen od skupiny ABBA. Skoro se tak zdá, že tím Eva jemně naznačila, že bude mít dceru. Vypadá to každopádně, že hudební a taneční sklony zdědí po mamince, ať už to bude holčička nebo chlapeček. Do porodu zbývají dva měsíce, ale pohlaví děťátka zatím partneři oficiálně neprozradili. Eva už má z předchozího vztahu syna Nathaniela, Přemek zase dceru Stellu a nemohou se dočkat, až jich bude pět.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy