Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Eva Burešová na prvním videu se synem: Ukázala měsíčního Tristana Forejta

Krásná Eva Burešová se synem.
Zdroj: se souhlasem Eva Burešová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
rodina

Eva Burešová (29) a Přemek Forejt (35) se stali v polovině srpna rodiči syna Tristana Williama. Eva je již dvojnásobnou maminkou, času není na sdílení momentů ze života nazbyt a fanouškům tak oblíbená umělkyně chybí. Krásná herečka přiznala, že má snímky svého miminka zahlcený telefon, ač si soukromí chrání, tak se rozhodla, že na Instagramu něco zasdílí a na sít nahrála první společné video se svým pokladem. Podívejte se, jak Evě Burešové mateřství sluší.

Eva Burešová a Přemek Forejt se stali rodiči syna Tristana Williama 15. srpna. Pár sdílel radostnou novinku se svými fanoušky na Instagramu, jak již redakce eXtra.cz informovala. Rozkošný syn je na světě již měsíc, a je pochopitelné, že jeho soukromí si rodiče chrání a zatím ho světu příliš neukazují.

Přesto už udělali několik výjimek, které fanoušky páru velmi těší. "Prej jestli tady chci dávat fotky bot a bylinek, tak bych občas měla přidat i fotku svoji. Nojó, když já na to teď úplně zapomínám. Mám v telefonu plno fotek, ale ne moje," napsala Eva úsměvně k jedné z fotografií, kterou sdílela pár dní po rozkošném snímku se synem, jak si hoví v bezpečí maminčiny náruče.

Tentokrát Eva své fanoušky opět rozněžnila, když se se synem poprvé ukázala na svém instagramovém strories, kam připojila video, na kterém svůj maličký poklad chová. "Neprobudil se ve vhodný okamžik," uvedla k příspěvku, kde jí to jako mamince navíc velmi sluší.

Synovo jméno vyvolalo vlnu reakcí

Co se Eva a Přemek pochlubili radostnou novinkou o narození syna, tak věční rýpalové poměrně dlouho ve světě sociálních sítí řešili, proč pár syna pojmenoval Tristan William. Této vlny reakci si Eva všimla až po nějaké době a těmto kritikům poslala jasný vzkaz.

"Tak bych jen chtěla říct, že to vyvolalo vlnu i u Nathana, a za celých 5 let se mu nikdo nikdy nesmál. Já totiž neznám žádné lidi, kteří by se někomu smáli za jméno. To většinou totiž dělají jen dospěláci na internetu. Dospěláci na internetových diskuzích smějící se miminkům za jejich jméno. Nejvíc. Další z věcí, co mě k tomu napadá, je, že raději Tristan William než 60letý Mirek, který řeší na internetu jméno cizího dítěte. Su šťastná máma a děsně pyšná! Všechno vám to povím, ale to bude dlouhý, takže aaaaaž příště," napsala na sociální síti s nadhledem.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy