Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Eva Burešová má dvě nová tetování: Jedno na paži, druhé jako vzkaz lásky

Zdroj: Se souhlasem Evy Burešové
Instanews

Herečka Eva Burešová (28) si udělala radost, nechala si na tělo vpálit rovnou dvě nová tetování. Uhádnete kam? Spisovatelka Radka Třeštíková (40) se pochlubila dokonalou postavou a zpěvačka Ewa Farna (28) prozradila, že odmítla nabídku na focení pro Playboy. Jsou tu dnešní žhavé novinky ze světa Instagramu.

Potetovaná Eva Burešová

Herečka a zpěvačka Eva Burešová (28) má dvě nové tetovačky. Na paži si nechala vytetovat rybu, symbol křesťanství, a blízko zápěstí pak malé rudé srdíčko... Že by vzkaz pro milovaného Přemka?

Figura Radky Třeštíkové

Spisovatelka Radka Třeštíková (40) se pochlubila sexy fotečkou. "Stále stojím, po tom všem, sbírám kousky mého života," napsala spisovatelka pod černobílou fotografii, na které nechala vyniknout své hubené postavě.

Ewa Farna odmítá nabídky

"Odmítla jsem nabídky na focení pro Playboy, nestala se tváří fastfoodového řežezce," překvapila zpěvačka Ewa Farna (28). Zajímavá kombinace nabídek, jen co je pravda.

Lela Ceterová ukázala pupík

Budoucí dvojnásobná maminka Lela Ceterová (31) se pochlubila těhotenským bříškem. Bude to holčička, nebo chlapeček? Nevíme, ale Lele miminko o krásu rozhodně neokrádá.

Související články

Další články